Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Monsters and Men

Monsters and Men

One moment can change everythingSep. 22, 2018USA96 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pasojat e vrasjes nga policia të një njeriu me ngjyrë, të treguara përmes syve të kalimtarit që filmoi aktin, një oficeri policie afro-amerikan dhe një fenomeni bejsbolli në shkollë të mesme, të frymëzuar për të mbajtur një qëndrim.

 

Monsters and Men
Monsters and Men
Original title Monsters and Men
IMDb Rating 5.9 2,173 votes
TMDb Rating 6 41 votes

Similar titles

Love Clinic
October
Elles
Safety
Burning
The Way Way Back
Meri Pyaari Bindu
The Windermere Children
I Am Wrath
The Chaser
6 Years
Richard Jewell