Video Sources 20 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Notorious Nick

Notorious Nick

No limits.Sep. 02, 2021USA88 Min.PG-13
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Nik Njuell, një mundës me një krah, fiton një shans të rrallë për t’u ndeshur në kampionatin e peshave të lehta për MMA-në. Ai lufton për të fituar për veten dhe të gjithë njerëzit e tjerë me aftësi të kufizuara.

 

Notorious Nick
Notorious Nick
Notorious Nick
Notorious Nick
Notorious Nick
Notorious Nick
Notorious Nick
Notorious Nick
Notorious Nick
Original title Notorious Nick
IMDb Rating 5.9 248 votes

Similar titles

The Courier
Love, Simon
Trainspotting
Love at Second Sight aka Mon inconnue
Megan Leavey
Perfect Strangers
Escape to Victory
Step Up
A Gang Story
The Grand Budapest Hotel
Trial by Fire
Fearless