Video Sources 17 Views

  • Shikovidmoly.net
One Second Champion

One Second Champion

Mar. 11, 2021Hong Kong98 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Çfarë ndryshimi sjell një sekondë? Ndryshimin midis jetës dhe vdekjes? Një baba i vetëm mëson se duhet të përdorë fuqinë e tij për të parashikuar të ardhmen në një sekondë. Kur aftësia e tij zbulohet, një tifoz boksi e bind atë që ta përdorë fuqinë e tij në ringun e boksit.

 

One Second Champion
One Second Champion
Original title 一秒拳王
IMDb Rating 7 257 votes
TMDb Rating 6 3 votes

Similar titles

Born to Dance
My Brother’s Wife a.k.a La mujer de mi hermano
Ode to Joy
The Christmas Train
Waar
Cuck
Secret Superstar
Brexit: The Uncivil War
Eloïse
Hacksaw Ridge
Sorry We Missed You
Cassidy Red