Video Sources 12 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
Open Grave

Open Grave

The moment you wake up, the nightmare begins.Aug. 13, 2013USA102 Min.Unrated
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë, ose nëse ai vetë është vrasësi.

 

Open Grave
Open Grave
Original title Open Grave
IMDb Rating 6.2 27,555 votes
TMDb Rating 5.9 456 votes

Similar titles

Batman: Assault on Arkham
It
The Bone Collector
Sucker Punch
The Ascent aka Black Ops
Dead Water
Glass Chin
Poltergeist
Case 39
Bound to Vengeance
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
Marjorie Prime