Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Overrun

Overrun

Aug. 16, 2021Unknown105 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ish-specialisti i skuadrës ushtarake Markus Lombardi, ka vetëm një mënyrë për të shpëtuar motrën dhe familjen e tij, vetëm nëse gjen kutinë misterioze.

 

Overrun
Original title Overrun
IMDb Rating 6.8 952 votes
TMDb Rating 5 3 votes

Director

Josh Tessier
Director

Cast

Omid Zader isMarcus Lombardi
Marcus Lombardi
Johnny Messner isDetective Blake Finning
Detective Blake Finning
Bruce Dern isArkadi Dubkova
Arkadi Dubkova
William Katt isDetective Ed Dobbs
Detective Ed Dobbs
Robert Miano isRay Barren
Ray Barren
Chris Tallman isDetective James Walsh
Detective James Walsh
Jack Griffo isAuggy Riggs
Auggy Riggs
Haley Strode isOfficer Ellen Burke
Officer Ellen Burke

Similar titles

Into the Blue
Brothers
Iron Man
Killerman
G.I. Joe: Retaliation
A Dark Truth
Batman: Assault on Arkham
Blood: The Last Vampire
Fist of the North Star: The Legend of Kenshiro
Citizen Soldier
Undercover Brother 2
Fatman