Video Sources 47 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Paagal

Paagal

Aug. 14, 2021India135 Min.Not Rated
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Premi është një djalë i veçantë, i cili tërhiqet prej çdo vajzë më shumë nga pamja sesa nga dashuria. Por kjo derisa gjen dashurinë e tij të vërtetë dhe përballet me sfidat që ajo sjell për ta mbajtur atë të suksesshme.

 

Paagal
Paagal
Original title పాగల్
IMDb Rating 6.2 1,176 votes

Similar titles

Milingona Kokëshkëmb
Dilwale
Forever My Girl
Torrente 2: Mission in Marbella
Thadam
Meet the Parents
Paul
Dhadak
Lady Bird
Alfie
Magic Mike
Love