Video Sources 11 Views

  • Shikoevoload.io
Parallel Minds

Parallel Minds

Free the Past. Save the Future.Sep. 01, 2020Canada86 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Në prag të nxjerrjes në treg të Syrit të Kuq 2, një lente që regjistron të dhëna dhe rishfaq kujtime të harruara, Margo, një studjuese e Departamentit të Kujtesës zbulon për vrasjen e themelueses së programit. Ajo bashkohet me Tomasin, një detektiv në arrati të së shkuarës së tij, për të zbuluar të fshehtat që mban kjo shpikje futuriste.

 

Original title Parallel Minds
IMDb Rating 6.7 759 votes
TMDb Rating 7.3 3 votes

Director

Cast

Greg Bryk isThomas Elliott
Thomas Elliott
Neil Napier isConrad Stallman
Conrad Stallman
Michelle Thrush isElise Perrot
Elise Perrot

Similar titles

Deep Blue Sea
The Last Days on Mars
Wish Upon
The Yellow Sea
Mindscape
Mulholland Drive
Valley of Bones
Texas Chainsaw 3D
El Gringo
8MM 2
Live Free or Die Hard
Next