Video Sources 250 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Purity Falls

Purity Falls

May. 31, 2019USATV-14
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Një vit pas humbjes së burrit të saj, Nicole vendoset në Purity Falls me fëmijët e saj të rritur, Xhustina dhe Xhejson. Fqinja e tyre e pasur duket e këndshme, duke e vendosur shpejt Xhejsonin me punë në mënyrë që familja të ketë të ardhura. Por, kur një fqinj i ri mbytet në pishinë, gjërat fillojnë të bëhen të rrezikshme.

Purity Falls
Original title Purity Falls
IMDb Rating 5.1 205 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Similar titles

Burn
Term Life
Das Leben der Anderen -Jetet e te tjereve
Diverge
The League of Extraordinary Gentlemen
Kung Fu Jungle
Crush
The Tracker
Chernobyl Diaries
Look Away
The Invitation
Swallow