Video Sources 13 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Ragnarok

Ragnarok

All myths have an originJan. 01, 2013NO120 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Botët e lashta dhe moderne përplasen kur arkeologu Sigurd Svendsen gjen kuptimin e vërtetë të Runeve sekrete që gjenden në anijen Oseberg.

 

Ragnarok
Ragnarok
Ragnarok
Ragnarok
Ragnarok
Original title Gåten Ragnarok
IMDb Rating 5.9 8,050 votes
TMDb Rating 5.6 162 votes

Similar titles

Cold Pursuit
Rumble
PAW Patrol: The Movie
Dhoom 2
Battle of the Damned
Sniper: Legacy
Double Trouble
Outrage
Ant-Man and the Wasp
RED 2
Death Sentence
The Great Challenge