Video Sources 20 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Range Runners

Range Runners

Left for Dead. Back for Vengeance.Sep. 08, 2020USA111 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

Një grua gjatë marshimit të saj në një shteg të izoluar, hyn në telashe kur çanta e saj rrëmbehet nga dy burra që po fshiheshin në pyll, të dëshpëruar dhe në arrati. E bllokuar dhe e lënë pa ndihmë për veten e saj, ajo ka vetëm një zgjidhje: të zvarritet drejt jetës së saj e mundur, ose të shkojë përpara dhe të marrë atë që i përket.

 

Range Runners
Original title Range Runners
IMDb Rating 5.6 10 votes

Similar titles

Velvet Buzzsaw
Into the Storm
Bad Match
Most Beautiful Island
Big Bad Wolves
Assassins Tale
A Good Woman Is Hard to Find
Glass Jaw
Alien
Easy Money III
Baaghi
Spider in the Web