Video Sources 204 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Road Games

Road Games

Welcome to France.Sep. 10, 2015UK95 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Ditët e nxehta të verës shndërrohen të errëta dhe ogurzeza për dyshen që bëjnë auto stop Xhekun dhe Veronikën, kur ngatërrohen në mënyrë të pashpjegueshme me një çift të martuar misterioz dhe një vrasës rrugësh lokal në Francën rurale.

Original title Road Games
IMDb Rating 5.4 3,182 votes
TMDb Rating 5.6 46 votes

Similar titles

The Crazies
Tiger Zinda Hai
Unbreakable
Runner Runner
The Voices
The Kingdom
Devil’s Gate
Dream House
Deception
The Son
Looper
Sequence Break