Video Sources 467 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Rob-B-Hood

Rob-B-Hood

This September! Crawl Baby crawl!Sep. 28, 2006Hong Kong126 Min.NOT RATED
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Thongsi dhe Oktopusi do të rrëmbejnë një fëmijë dhe do t’i duhet që të kujdesen 1 javë për atë derisa ta dorëzojnë atë. Por gjatë kësaj kohe ata krijojnë ndjenja për atë dhe do përballen me shefin e një bande, i cili pretendon të jetë gjyshi i fëmijës.

Rob-B-Hood
Rob-B-Hood
Rob-B-Hood
Rob-B-Hood
Original title 宝贝计划
IMDb Rating 6.7 11,249 votes
TMDb Rating 6.6 161 votes

Director

Benny Chan
Director

Cast

Jackie Chan isThongs/Slipper (Fong Ka-Ho)
Thongs/Slipper (Fong Ka-Ho)
Louis Koo isOctopus
Octopus
Michael Hui isLandlord
Landlord
Yuen Biao isInspector Steve Mok
Inspector Steve Mok
Terence Yin isMax Hung
Max Hung

Similar titles

Forgetting Sarah Marshall
Casanova
Lekar Hum Deewana Dil
Justice League vs. the Fatal Five
A Pure Formality
Die Hard
Grimsby
Tormented
The Uncovering
Jay and Silent Bob Reboot
The Son of Joseph
The Kissing Booth 2