Video Sources 1634 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Shoot ‘Em Up

Shoot ‘Em Up

Just another family man making a living.Jul. 26, 2007USA86 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një njeri i quajtur Z. Smith sjell foshnjën një gruaje gjatë një shkëmbim zjarri, dhe është quajtur më pas në për të mbrojtur të porsalindurin nga ushtria e armatosur.

Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Original title Shoot
IMDb Rating 6.7 131,137 votes
TMDb Rating 6.2

Director

Cast

Monica Bellucci isDonna Quintano
Donna Quintano
Greg Bryk isLone Man
Lone Man
Daniel Pilon isSenator Rutledge
Senator Rutledge
Ramona Pringle isBaby's Mother
Baby's Mother

Similar titles

The Raid 2
Everly
Tomi dhe Xherri, Aventura me Robin Hudin
The Red Baron
Jamesy Boy
Santana
Beckett
Filth
Beethoven 3
Death Race 2050
Killing Gunther
Nobel Son