Video Sources 19 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Still Here

Still Here

Aug. 27, 2020USA99 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Një gazetar nga Nju Jorku, të cilit i ngarkohet historia e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën dhe e merr çështjen në duart e tij duke u munduar ta gjejë.

 

Still Here
Original title Still Here
IMDb Rating 5.7 265 votes
TMDb Rating 6.8 4 votes

Director

Vlad Feier
Director

Cast

Johnny Whitworth isChristian Baker
Christian Baker
Maurice McRae isMichael Watson
Michael Watson
Afton Williamson isTiffany Watson
Tiffany Watson
Larry Pine isJeffrey Hoffman
Jeffrey Hoffman
Jeremy Holm isGreg Spaulding
Greg Spaulding
Danny Johnson isAnthony Evans
Anthony Evans
Jared Kemp isAndre Watson
Andre Watson
Rupert Simonian isSam Perkin
Sam Perkin
Gia Crovatin isPaige Sullivan
Paige Sullivan

Similar titles

Battle in Heaven
The Omen
The Spiderwick Chronicles
The Uninvited
Looking for Eric
Goal!: The Dream Begins
Breakthrough
The Place Beyond the Pines
Corpus Christi
Brick
Journey’s End
Tamasha