Video Sources 38 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Sumo Bruno

Sumo Bruno

Jan. 18, 2001Germany99 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kampionati botëror i mundjes Sumo do të zhvillohet për herë të parë jashtë Japonisë, në një qytet të Gjermanisë. Një sipërmarrës vendas i quajtur Kalle, bind Brunon, mikun e tij mbipeshë, të stërvitet si mundës Sumo dhe punëson pronarin e një restoranti sushi si trainer. Por Bruno mund të jetë gjithçka, por jo një makinë luftarake.

 

Sumo Bruno
Original title Sumo Bruno
IMDb Rating 6.2 132 votes
TMDb Rating 5.7 3 votes

Similar titles

Them That Follow
Greta
Close to the Horizon
War Dogs
Hart’s War
What Death Leaves Behind
Hollow in the Land
Elizabeth: The Golden Age
303
The Marine 6: Close Quarters
Moffie
The Pursuit of Happyness