Video Sources 388 Views

  • Shikovudeo.net
The Adventurer: The Curse of the Midas Box

The Adventurer: The Curse of the Midas Box

The new name for adventure.Dec. 05, 2013United Kingdom, Spain, Belgium99 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Jeta e 17-vjeçarit Maraja Mandi merr tatëpjetën pas zhdukjes së prindërve të tij dhe grabitjes së vëllait të tij. Duke ndjekur një sërë gjurmësh në hotelin misterioz “Prince Regent” dhe njëkohësisht me fatin e botës në duart e tij dhe me familjen e tij në rrezik, Maraja do të rrezikojë gjithçka për të zbuluar mallkimin e kutisë së Midas.

The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
Original title The Adventurer: The Curse of the Midas Box
IMDb Rating 5.4 4,900 votes
TMDb Rating 5.1

Director

Cast

Aneurin Barnard isMariah Mundi
Mariah Mundi
Sam Neill isOtto Luger
Otto Luger
Ioan Gruffudd isCharles Mundi
Charles Mundi
Keeley Hawes isCatherine Mundi
Catherine Mundi
Tristan Gemmill isIsambard Black
Isambard Black

Similar titles

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
Wrath of the Titans
Arturi dhe të Padukshmit
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
The Road
Tomb Raider
Rebelja
Come Away
The Rendezvous
Duck Duck Goose
The Coma
Merlin and the War of the Dragons