Video Sources 183 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
The Black String

The Black String

When Nightmare Becomes RealityOct. 25, 2018USA90 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Pasi kalon një natë me një femër të bukur dhe misterioze, një burrë sëmuret dhe fillon të besojë që është viktima e një komploti të lig mbinatyror.

The Black String
Original title The Black String
IMDb Rating 5.1 251 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Director

Brian Hanson
Director

Cast

Ravi Patel isDr. May
Dr. May
Jackie Moore isLollipop
Lollipop
Alexander Ward isThe Entity
The Entity
Cullen Douglas isThe Man in Black
The Man in Black

Similar titles

Ultraviolet
The Lives of Others
The Nile Hilton Incident
Fracture
Daughter of the Wolf
Lethal Weapon 3
Into the Grizzly Maze
Black Death
Hell or High Water
Red Sparrow
Eraserhead
Hierro