Video Sources 18 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Factory

The Factory

Sep. 07, 2018Russia109 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një fabrikë vjen drejt mbylljes dhe për këtë arsye, një grup punëtorësh vendosin të organizohen kundra pronarit.

 

The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
The Factory
Original title Завод
IMDb Rating 6.8 2,230 votes
TMDb Rating 6.5 53 votes

Similar titles

Monster’s Ball
The Woman
November Criminals
Dhoom 2
The Divine Move
Winchester
Incendies
The Toll
Kung Fu Hustle
A Gang Story
Attila
At War for Love