Video Sources 648 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Hunted

The Hunted

Some men should not be found.Mar. 11, 2003USA94 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga pjesëmarrja e tij në luftën e Kosovës dhe, ai nuk arrin dot t’i japë fund manisë së tij për të vrarë… Tashmë, mësuesi do të jetë përballë nxënësit, në një rivalitet ku herë pas here, kufiri mes të mirës dhe të keqes bëhet i padukshëm.

The Hunted
The Hunted
Original title The Hunted
IMDb Rating 6.0 38,173 votes
TMDb Rating 5.9

Director

Cast

Tommy Lee Jones isL.T. Bonham
L.T. Bonham
Benicio del Toro isAaron Hallam
Aaron Hallam
Connie Nielsen isAbby Durrell
Abby Durrell
Leslie Stefanson isIrene Kravitz
Irene Kravitz
John Finn isTed Chenoweth
Ted Chenoweth

Similar titles

The Lighthouse
Steel Rain
Yaariyan
Hemel
All About Me
Avengers: Endgame
Ghost
Tenet
Wonder Woman 1984
War on Everyone
A Faithful Man
The King