Video Sources 119 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
The Informant

The Informant

Sep. 11, 2013France116 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

Gibraltar: Mark Duval, një emigrant francez në Gjibraltar punon si agjent i fshehtë për doganën franceze. Pak nga pak fiton besimin e Klaudio Lanfredi, një trafikanti të madh të kokainës kolumbiane. Sa më thellë në botën e trafikut të drogës, aq më i madh rreziku, por edhe gjen luksin, pushtetin dhe para të lehta.

The Informant
The Informant
The Informant
The Informant
The Informant
The Informant
The Informant
The Informant
Original title Gibraltar
IMDb Rating 6.3 1,251 votes
TMDb Rating 6.1 36 votes

Similar titles

Blackmark
The Fate of the Furious
Beacon Point
Body of Sin
Priest
Better Watch Out
28 Days Later
Captive State
Incarnate
The Voices
The Photographer of Mauthausen
The Invitation