Video Sources 362 Views

  • Shikovidmoly.net
The Intern – A Summer of Lust

The Intern – A Summer of Lust

Dec. 01, 2019Spain108 Min.Not Rated
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! Historia e Medit e cila largohet nga qyteti i saj i lindjes në ShBA drejt Barcelonës për të shfrytëzuar mundësinë e xhirimit të një filmi pornografik me regjisoren Erika Lust. Në fillim, ajo është e mbingarkuar nga jeta e saj e re, puna, përvojat e reja dhe njerëzit me të cilët po përballet. Por shumë shpejt, vajza e ndrojtur tipike amerikane, përjeton një zgjim seksual që nuk e kishte imagjinuar kurrë as në ëndrrat e saj më të egra.

 

The Intern – A Summer of Lust
Original title The Intern - A Summer of Lust
IMDb Rating 4.4 102 votes
TMDb Rating 5.3 4 votes

Similar titles

In Bed with Victoria
The Young Victoria
X: Night of Vengeance
102 Not Out
Bad Education
Swimming Pool
Gran Torino
Bullet Head
V.I.P.
Up in the Air
Crisis
Battle (2019) a.k.a Bitva