Video Sources 201 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
The Last Days of American Crime

The Last Days of American Crime

Jun. 05, 2020USA148 Min.TV-MA
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Në një të ardhme jo shumë të largët, ku si një përgjigje përfundimtare ndaj krimit dhe terrorizmit, qeveria amerikane planifikon të transmetojë një sinjal që do ta bëjë të pamundur për këdo që me vetëdije të shkelë ligjin.

The Last Days of American Crime
Original title The Last Days of American Crime
IMDb Rating 3.6 3,939 votes
TMDb Rating 5.2 74 votes

Director

Cast

Edgar Ramírez isGraham Bricke
Graham Bricke
Michael Pitt isKevin Cash
Kevin Cash
Anna Brewster isShelby Dupree
Shelby Dupree
Sharlto Copley isWilliam Sawyer
William Sawyer
Tamer Burjaq isRoss King
Ross King
Neels Clasen isSidell Turner
Sidell Turner
Tony Caprari isJim Schneider
Jim Schneider
Kate Normington isNews Anchor 1
News Anchor 1
Ian Bruce isSpecialist on TV
Specialist on TV

Similar titles

The Escape of Prisoner 614
Baby
The Departed
The Siege of Jadotville
Alien Raiders
Black Swan
Kung Pow: Enter the Fist
Star Trek: Nemesis
Dead South
Seeking Justice
Green Lantern
Sicario