Video Sources 26 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Last Mercenary

The Last Mercenary

The daddy of all secret agents.Jul. 30, 2021France110 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një ish agjent misterioz i shërbimit sekret duhet të kthehet urgjentisht në Francë kur djali i tij akuzohet padrejtësisht për trafik armësh dhe droge nga qeveria, për shkak të një gabimi të madh nga një burokrat dhe një operacioni mafioz.

 

The Last Mercenary
The Last Mercenary
The Last Mercenary
The Last Mercenary
The Last Mercenary
The Last Mercenary
The Last Mercenary
The Last Mercenary
The Last Mercenary
Original title Le Dernier Mercenaire
IMDb Rating 5.3 5,906 votes
TMDb Rating 7 281 votes

Director

Cast

Jean-Claude Van Damme isRichard Brumére
Richard Brumére
Alban Ivanov isAlexandre Lazare
Alexandre Lazare
Samir Decazza isArchibald Al Mahmoud
Archibald Al Mahmoud
Eric Judor isPaul Lesueur
Paul Lesueur
Patrick Timsit isCommandant Jouard
Commandant Jouard
Miou-Miou isMarguerite
Marguerite
Djimo isMomo
Momo
Nassim Lyes isSimyon Novak
Simyon Novak
Valérie Kaprisky isMinistre Sivardière
Ministre Sivardière

Similar titles

The Marine 4: Moving Target
Hammer of the Gods
The Last Right
Little Miss Sunshine
Shallow Hal
Brothers by Blood
Alex Cross
Lilo dhe Stich 2
Rudhramadevi
Ca$h
Valentine’s Day
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me