Video Sources 598 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Little Rascals

The Little Rascals

Mischief loves companyAug. 05, 1994USA82 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Disa djem të vegjël batakçinj kanë krijuar grupin e tyre “Djemtë që urrejnë vajzat”. Ata do të përpiqen t’i prishin punë mikut të tyre që dashurohet me Darlën. Klubin e tyre e merr flaka dhe ata duhet të mbledhin para për ta ndërtuar sërish.

 

The Little Rascals
The Little Rascals
Original title The Little Rascals
IMDb Rating 6.3 42,779 votes
TMDb Rating 6.6 774 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Song to Song
Stuber
Adam
Eedo Rakam Aado Rakam
An Easy Girl
Down by Love
Tercer Grado
Alvin dhe Ketrushat Chipwrecked
Dhamaal
Blindsided: The Game
Werewolves Within
The Professor