Video Sources 27 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Old Ways

The Old Ways

Oct. 16, 2020USA90 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kristina, një gazetare me origjinë meksikane, udhëton në shtëpinë e paraardhësve të saj në Veracruz për të hetuar një histori të magjisë dhe shërimit. Atje, ajo rrëmbehet nga një grup vendasish që pretendojnë se ajo ka një demon brenda vetes.

 

The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
Original title The Old Ways
IMDb Rating 5.4 3,148 votes
TMDb Rating 7.8 153 votes

Director

Cast

Similar titles

Psycho Goreman
The Green Mile
The Dark
Unnatural
Çmendurite e reja te Kronkut
Stigmata
Prisoners of the Ghostland
Intersect
Wind Chill
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
Patchwork
The Final Wish