Video Sources 17 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

It's never too late to discover who you are.Aug. 21, 2020USA95 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Kur një elefant e vogël i bashkohet cirkun në të cilin gorilla, Ivan, kishte vite që ishte ylli i shfaqjes, ndryshime fillojnë të ndodhin në jetën e anëtarevë të cirkut, ku ndryshimin më të madh e ndjen Ivani, i cili fillon të mendoj për të shkuarën e tij dhe për dëshirën për liri.

 

The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
Original title The One and Only Ivan
IMDb Rating 6.7 3,699 votes
TMDb Rating 7.2 110 votes

Director

Cast

Sam Rockwell isIvan (voice)
Ivan (voice)
Angelina Jolie isStella (voice)
Stella (voice)
Danny DeVito isBob (voice)
Bob (voice)
Helen Mirren isSnickers (voice)
Snickers (voice)
Brooklynn Prince isRuby (voice)
Ruby (voice)
Chaka Khan isHenrietta (voice)
Henrietta (voice)
Ron Funches isMurphy (voice)
Murphy (voice)
Phillipa Soo isThelma (voice)
Thelma (voice)

Similar titles

Bel Canto
Abandoned
Big Mommas: Like Father, Like Son
Kaalakaandi
Stretch
Hotel for Dogs
Love Is All You Need?
Lethal Weapon 4
Mary Queen of Scots
The Hangover
Jatt & Juliet 2
Sarkar Raj