Video Sources 547 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Swindlers

The Swindlers

A TEAM OF SWINDLERS HUNT DOWN A CON MAN BUT WITH SECRETNov. 22, 2017South Korea117 Min.N/A
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Kapitali i madh dhe bisedat e shpejta janë lojërat e kësaj kapele krimi që bashkon aleatë të pamundur nga anë të ndryshme të ligjit. Secili prej tyre ka motivet e veta, por do të duhet të punojnë së bashku për të arritur qëllimin e përbashkët – të zënë në grackë mashtruesin më legjendar në botë.

The Swindlers
The Swindlers
The Swindlers
The Swindlers
The Swindlers
The Swindlers
The Swindlers
The Swindlers
The Swindlers
The Swindlers
Original title
IMDb Rating 6.2 28 votes
TMDb Rating 8

Director

Cast

Hyun Bin isHwang Ji-sung
Hwang Ji-sung
Yoo Ji-tae isPark Hee-su
Park Hee-su
Bae Seong-woo isKo Suk-dong
Ko Suk-dong
Park Sung-woong isKwak Seung-gun
Kwak Seung-gun
Nana isChoon-ja
Choon-ja
Ahn Se-ha isManager Kim
Manager Kim
Choi Duck-moon isLee Kang-suk
Lee Kang-suk

Similar titles

The Childhood of a Leader
Dragon Eyes
West of Her
Hichki
I Am Legend
Warrior
Till We Meet Again
The Farewell
A Single Shot
Chimera Strain
Bombshell
The Firm