Video Sources 75 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Witcher: Nightmare of the Wolf

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Face your demons.Aug. 23, 2021South Korea81 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pasi i shpëton varfërisë për t’u bërë shtrigan, Vesemiri vret përbindësha për pasuri dhe lavdi, por kur shfaqet një kërcënim i ri, atij do t’i duhet të përballet me demonët e së kaluarës së vet…

 

The Witcher: Nightmare of the Wolf
The Witcher: Nightmare of the Wolf
The Witcher: Nightmare of the Wolf
The Witcher: Nightmare of the Wolf
Original title The Witcher: Nightmare of the Wolf
IMDb Rating 7.4 20,418 votes
TMDb Rating 7.9 277 votes

Director

Yen BM
Director

Cast

Theo James isVesemir (voice)
Vesemir (voice)
Lara Pulver isTetra Gilcrest (voice)
Tetra Gilcrest (voice)
Graham McTavish isDeglan (voice)
Deglan (voice)
Mary McDonnell isLady Zerbst (voice)
Lady Zerbst (voice)
David Errigo Jr. isYoung Vesemir / Young Remus (voice)
Young Vesemir / Young Remus (voice)
Jennifer Hale isIllyana / Noblewoman (voice)
Illyana / Noblewoman (voice)
Tom Canton isFilavandrel (voice)
Filavandrel (voice)
Matthew Yang King isLuka / Skogar (voice)
Luka / Skogar (voice)
Luke Youngblood isSugo (voice)
Sugo (voice)
Michaela Dietz isTomas (voice)
Tomas (voice)

Similar titles

The Son of Bigfoot
Ghost in the Shell 2: Innocence
Captain America: The Winter Soldier
Mission: Impossible – Fallout
Ready Player One
Alita: Battle Angel
Sanctum
Gintama: The Very Final
Universiteti i mostrave
Lukas-The Bouncer
SPL: Kill Zone
Imaikkaa Nodigal