Video Sources 919 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Tubelight

Tubelight

Jun. 23, 2017India136 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Tubelight është historia e një burri me besim të patundur të vetja dhe tek familja e tij.Laxman jeton me një mësim të jetës; mbani besimin tuaj të gjallë dhe mund të bëni pothuajse çdo gjë, madje edhe të ndaloni një luftë.

Tubelight
Tubelight
Tubelight
Tubelight
Original title Tubelight
IMDb Rating 4.1 9,347 votes
TMDb Rating 6.2

Similar titles

The Waterboy
Green Book
Gran Torino
So Long, My Son
Grace
Waar
Jojo Rabbit
The Kid Detective
The Ides of March
Here Awhile
I Kill Giants
American History X