Video Sources 1262 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Twentynine Palms

Twentynine Palms

Sep. 17, 2003France, Germany, USA114 Min.UNRATED
Your rating: 0
10 3 votes

Synopsis

KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e papunë të cilë jetojnë ne Los Anxhelos por ata nisen drejt shkretëtirës se Kalifornisë. Rrugës ata eksperimentojnë si çift ne natyrë ose kudo.

Twentynine Palms
Original title Twentynine Palms
IMDb Rating 5.3 3,750 votes
TMDb Rating 5 33 votes

Director

Bruno Dumont
Director

Cast

Yekaterina Golubeva isKatia (as Katia Golubeva)
Katia (as Katia Golubeva)

Similar titles

2 Guns
Hot Girls Wanted
The Last of the Mohicans
Revolver
Narco Sub
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela
Rabbit Without Ears
Y Tu Mamá También
The Karate Kid
The Look of a Killer
Triggered
Into the Forest