Video Sources 135 Views

  • Shikoevoload.io
Variant

Variant

Jun. 01, 2020USA91 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një piktore, në dilemë për të gjetur kuptimin e jetës, ndeshet me një të panjohur tërheqës dhe përfshihet në përpjekjet e tij për të rijetuar çastin e përkryer. Janë vërtet dy të huaj dhe a është e vërteta që njohim, e vërtetë?

Variant
Original title Variant
IMDb Rating 5.3 73 votes
TMDb Rating 3 2 votes

Similar titles

Passengers
Daredevil
Next
Idiocracy
Looper
Books of Blood
Pacific Rim
Lockout
War of the Worlds
The Mist
Molly
Cargo