Video Sources 842 Views

  • Shikovidto.me
Vedam

Vedam

Jun. 04, 2010India145 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Cable Raju eshte nje puntor kabllor , Saroja eshte nje prostitute , Ramulu eshte nje borxhli nga Sircilla , Vivek Chakravarthy eshte nje rokstar i ardhshem , Raheemuddin Quresh eshte nje mysliman nga Hyderabad. Historite e ketyre personazheve perfshihen dhe behen nje

Vedam
Original title Vedam
IMDb Rating 8.2 3,598 votes
TMDb Rating 5.7 5 votes

Similar titles

Into the Forest
Affairs of State
First Love
Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit
Downhill
Moxie
Good Kill
The Boy with the Topknot
In This Gray Place
Starfish
The Florida Project
I.T.