Video Sources 349 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

All art is dangerousFeb. 01, 2019USA113 Min.No Rated
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Në botën e artit ndonjëherë çdo gjë duket e çuditshme dhe e pabesueshme, por kur një pronare galerie dhe punonjësja e saj zbulojnë dhe ekspozojnë pikturat e një artisti të panjohur më parë, gjërat kalojnë në paranormale. Një forcë e mbinatyrshme kthehet kundër të gjithë atyre që kanë përfituar nga ky art për t’u hakmarrë.

Velvet Buzzsaw
Velvet Buzzsaw
Velvet Buzzsaw
Velvet Buzzsaw
Velvet Buzzsaw
Velvet Buzzsaw
Velvet Buzzsaw
Original title Velvet Buzzsaw
IMDb Rating 0.0
TMDb Rating 5.6 391 votes

Director

Dan Gilroy
Director

Cast

Jake Gyllenhaal isMorf Vandewalt
Morf Vandewalt
Rene Russo isRhodora Haze
Rhodora Haze
Zawe Ashton isJosephina
Josephina
Tom Sturridge isJon Dondon
Jon Dondon

Similar titles

The Tall Man
You Don’t Mess with the Zohan
Late Phases
The Mafia Kills Only in Summer
Detective Dee and the Mystery of the Phantom Flame
2 Guns
The Invisible Guest
Let the Sunshine In
Lake Placid: Legacy
The Golden Glove
Come As You Are
Bodied