50 Cent

Dead Man Running
6.0
HD

Dead Man Running

Jan. 01, 2009

Dead Man Running

Nik është një ish i burgosur që i ka borxh 100 mijë dollarë kriminelit të madh Tajgo. Ai bashkohet me shokun e tij për të gjetur paratë pasi ...
Den of Thieves
7.1
HD

Den of Thieves

Jan. 18, 2018

Den of Thieves

Një njësi e elitës nga Departamenti i Sherifit të Los Anxhelos vihet kundër një ekuipazhi të hajdutëve të suksesshëm që planifikojnë një krim ...
Escape Plan
6.7
HD

Escape Plan

Oct. 09, 2013

Escape Plan

Kur një planifikues i sigurive të burgjeve e gjen veten të burgosur në burgun më të fshehtë dhe të sigurt në botë, ai ka për të përdorur aftësitë ...
Southpaw
7.4
HD

Southpaw

Jun. 15, 2015

Southpaw

Billy Hope do t’i ndryshojë jeta në mënyrë tragjike pasi gjen gruan e të vdekur dhe më pas i pafuqishëm dhe i dëshpëruar i drejtohet ...
The Frozen Ground
6.4
HD

The Frozen Ground

Jul. 18, 2013

The Frozen Ground

Një oficer policie i Alaskës, bashkohet me një vajzë të re e cila shpëtoi nga kthetrat e pamëshirshme të vrasësit serial Robert Hansen, për ta ...
Get Rich or Die Tryin’
5.1
HD

Get Rich or Die Tryin’

Nov. 09, 2005

Get Rich or Die Tryin’

Një film i luajtur nga 50 Cent ku tregohet historia e një shpërndarësi droge i cili largohet nga bota e krimit për pasionin e tij, muzikën rep.
Gun
3.8
HD

Gun

Jun. 10, 2010

Gun

Një luftë për pushtet dhe para në rrugët e Detroidit, të fajshëm dhe të pafajshëm humbin jetën… Ejnxhëll ka një sekret, a do mundet ai ta çojë ...
Blood Out
4.6
HD

Blood Out

Apr. 25, 2011

Blood Out

Kur detektivët e qytetit të madh refuzojnë të investigojne me të tej vrasjen qe kishte lidhje me bandat të vellait të tij, Sherifi i qytetit të ...
Escape Plan 2: Hades
7.3
HD

Escape Plan 2: Hades

Jun. 05, 2018

Escape Plan 2: Hades

Vazhdimi i filmit të 2013 që tregonte për një ekspert të sigurisë të quajtur Rei Breslin, i cili përdori aftësitë e tij për të provuar ...
Twelve
5.7
HD

Twelve

Jul. 30, 2010

Twelve

Një shpërndarës droge sheh teksa jeta e tij shkatërrohet pas vrasjes së kushëririt të tij, ku i dyshuari kryesor është shoku i tij i ngushtë.
Fire with Fire
5.7
HD

Fire with Fire

Aug. 31, 2012

Fire with Fire

Një zjarrfikës merr një kthese të papritur aksioni, kur një njeri të cilin ai ka urdhëruar të dëshmojë kundër, pasi u mbajt peng në një dyqan, ai ...
Setup
4.4
HD

Setup

Nov. 04, 2011

Setup

Një grup miqsh përfshihen në një grabitje diamanti potencialisht vdekjeprurëse.
Home of the Brave
5.6
HD

Home of the Brave

Dec. 15, 2006

Home of the Brave

Tre ushtarë luftojnë për të rregulluar jetën në shtëpi pas kthimit në shtëpi nga një luftë e gjatë në Irak.
Freelancers
4.6
HD

Freelancers

Aug. 10, 2012

Freelancers

Biri i një oficeri të NYPD i cili ishte vrarë iu bashkangjitet forcave, ku bëhet bashkë me partnerin e ish të atit të tij dhe një ekip policësh ...
13
6.1
HD

13

Mar. 12, 2010

13

Një djalosh merr identitetin e një burri të vdekur dhe më pas e gjen vetën në botën e dhunës dhe shansi për të mbijetuar varen nga vete loja e ti ...
Righteous Kill
6.0
HD

Righteous Kill

Sep. 11, 2008

Righteous Kill

Dy detektivë veteran në Nju Jork City punojnë ne një çështje për kapjen e disa kriminelëve që kishin kryer një seri vrasjesh dhe që kishin ...
The Prince
4.6

The Prince

Aug. 22, 2014

The Prince

Një vrasës i tërhequr rikthehet në jetën prej së cilës kishte hequr dorë, kur i rrëmbejnë vajzën. Për ta shpëtuar, ai duhet të përballet me ...