Aamir Khan

Dangal
8.7
HD

Dangal

Dec. 23, 2016

Dangal

Historia e vërtetë e ish mundësit Mahavir Singh Phogat dhe ndeshjet e dy bijave të tij drejt lavdisë në sportin e mundjes.
PK
8.2
HD

PK

Dec. 18, 2014

PK

Një i huaj ne një qytet bënë pyetje që s’i kishte bërë askush më parë. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti fëmijëror do ta ...
Like Stars on Earth
8.5
HD

Like Stars on Earth

Dec. 21, 2007

Like Stars on Earth

Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush ...
3 Idiots
8.4
HD

3 Idiots

Dec. 23, 2009

3 Idiots

Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të gjatë të harruar, një martesë që ata duhet të ...
Dhoom 3
5.5
HD

Dhoom 3

Dec. 18, 2013

Dhoom 3

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë ...
Fanaa
7.2
HD

Fanaa

May. 26, 2006

Fanaa

Ngjarja e cila zhvillohet në Dehli në luginën Kashmir, një vajze e verbër Zoni bie ne dashuri me një shoqërues turistesh Rehanin i cili mëson ...
Thugs of Hindostan
3.5
HD

Thugs of Hindostan

Nov. 07, 2018

Thugs of Hindostan

Pasi oficeri i kompanisë britanike Clive merr përsipër mbretërinë e Mirza, Princesha Zafira dhe Khudabaksh aka Azaad formojnë një grup piratësh ...
Raja Hindustani
6.1
HD

Raja Hindustani

Nov. 15, 1996

Raja Hindustani

Raja Hindustani është një dramë që tregon historinë e një shoferi taksie i cili martohet me një vajzë të pasur dhe vështirësitë që ato kalojnë ...
Secret Superstar
8.2
HD

Secret Superstar

Oct. 19, 2017

Secret Superstar

Insia është një vajzë 14-vjeçare nga Vadodara e cila ëndërron që një ditë të bëhet këngëtare. Por, me një baba tepër strikt, e ka pothuajse të ...
Dil Dhadakne Do
6.8
HD

Dil Dhadakne Do

Jun. 05, 2015

Dil Dhadakne Do

Ne nje udhetim me krocere per te festuar 30 -pervjetorin e marteses se prinderve te tyre djali Kabir (Ranveer Singh) dhe vajza Ayesha (Priyanka ...
Ghulam
7.4

Ghulam

Jun. 19, 1998

Ghulam

Historia e nje djali i cili do te ndryshoje menyren e jeteses ne lagjen ku jeton, pasi shikon nje vrasje te padrejte. A do t`ia dal mbane ?
Dhobi Ghat
7.2

Dhobi Ghat

Jan. 21, 2011

Dhobi Ghat

Arun (Aamir Khan) is a reclusive and lonely modern art painter. Shai (Monica Dogra) is an American banker who is on a visit to Mumbai. Munna ...
Talaash
7.3
HD

Talaash

Nov. 30, 2012

Talaash

A cop, investigating the mysterious death of a filmstar, meets a sex-worker, while he faces some personal problems psychologically. The mystery ...