Aisha Hinds

Assault on Precinct 13
6.3
HD

Assault on Precinct 13

Jan. 19, 2005

Assault on Precinct 13

Një rreshter Policie mundohet të bashkojë policët dhe të burgosurit në luftë me disa police të korruptuar që kanë rrethuar rajonin e policise me ...
If I Stay
6.8
HD

If I Stay

Aug. 21, 2014

If I Stay

Jeta e Mia Hall ndryshon papritur pasi pëson një aksident me makinë dhe mbetet në gjendje kome. Gjatë një eksperiencë jashtë trupit, ajo duhet të ...
Beyond the Lights
6.9
HD

Beyond the Lights

Sep. 10, 2014

Beyond the Lights

Presioni i famës e ka çuar këngëtaren Noni drejt një fundi të errët. Por, fati e do që ajo të njohë Kazin, një polic të ri i cili e ndihmon atë ...