Ajay Devgn

Tanhaji: The Unsung Warrior
7.7
HD

Tanhaji: The Unsung Warrior

Tanhaji Malusare, drejtuesi i ushtrisë të Marathas, udhëheq misionin për pushtimin e fortesës Kondhana e cila mbrohet nga ushtria e Udaybhan Rathod.
Baadshaho
4.9
HD

Baadshaho

Sep. 01, 2017

Baadshaho

Një mbretëreshë indiane i kerkon truprojes së saj të vjedh floririn e zi që qeveria indiane i kishte marrë asaj gjatë periudhës së emergjences në ...
Raid
7.5
HD

Raid

Mar. 16, 2018

Raid

Një oficer taksash sypatrembur sulmon vilën e njeriut më të fuqishëm në Luknov, pasi një informator misterioz i jep prova kundër tij.
Raajneeti
7.1
HD

Raajneeti

Jun. 04, 2010

Raajneeti

Kur nje pasardhes i nje familje te pushtetshme indiane kthehet nga Amerika, shija e pare e pushtetit te tij fillon nga korrupsioni.
Drishyam
8.4
HD

Drishyam

Jul. 31, 2015

Drishyam

Do të merren veprime dëshpërimi nga një djalosh që mundohet ta shpëtojë familjen nga ana e errët e ligjit, pasi që ata kryejnë një krim të papritur.
Action Jackson
3.3
HD

Action Jackson

Dec. 05, 2014

Action Jackson

Khushi (Sonakshi Sinha) konsiderohet si hajmali tersi nga mikeshat e saj dhe mendohet se ajo ju ngjit fatin e keq dhe te afermve te saj. Diten qe ...
Himmatwala
1.7
HD

Himmatwala

Mar. 29, 2013

Himmatwala

Kur nje prift kreu vetvrasje sepse u cnderua nga nje banor i keq i zones ,djali i tij kthehet ne vendin e tij me nje mision hakmarrje.
Shivaay
6.4

Shivaay

Oct. 28, 2016

Shivaay

Shivai është një alpinistë, aventurier Himalajan dhe një baba i devotshëm që mundohet të rris vajzën e tij, Gora, i vetëm. Fati i kësaj familjeje ...