Hippolyte Girardot

Modigliani
7.4
HD

Modigliani

May. 18, 2004

Modigliani

Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.  
Bird People
6.1
HD

Bird People

Jun. 04, 2014

Bird People

Në një hotel pranë aeroportit në rrethinat e Parisit, një inxhinier lë papritur punën, shkëput marrëdhënien me gruan e tij dhe mbyllet në dhomë. ...