Lucy Boynton

Bohemian Rhapsody
8.3
HD

Bohemian Rhapsody

Oct. 24, 2018

Bohemian Rhapsody

Historia e grupit legjendar rrok Queen dhe këngëtarit Fredi Merkuri, historia që çoi në performancën e tyre të famshme në Live Aid (1985).
The Blackcoat’s Daughter
5.9
HD

The Blackcoat’s Daughter

Kur dy vajza të reja mbeten të bllokuara në shkollë gjatë pushimeve të dimrit, një forcë djallzore dhe e rrezikshme sulmon jetët e tyre dhe ...
Apostle
N/A
HD

Apostle

Sep. 21, 2018

Apostle

Në vitin 1905, një person është në një mision të rrezikshëm për të shpëtuar motrën e tij të rrëmbyer nga një kult fetar në një ishull të izoluar.
Rebel in the Rye
6.5
HD

Rebel in the Rye

Sep. 15, 2017

Rebel in the Rye

Jeta e vështirë plot pengesa e autorit të suksesshëm J.D Salinxher i cili fitoi famë botërore me novelat e ti.