Martyn Ford

Redcon-1
4.3
HD

Redcon-1

Sep. 07, 2018

Redcon-1

Pas shpërthimit të një virusi vdekjeprurës, një skuadër elitare e ushtarëve të forcave speciale duhet të depërtoj në një zonë karantine për të ...
Boyka 4 : Undisputed IV
7.2
HD

Boyka 4 : Undisputed IV

Apr. 18, 2017

Boyka 4 : Undisputed IV

Në serinë e katërt, Bojka ka si qëllim të arrijë në ligat më të mëdha të dyluftimit, por një vdekje aksidentale e kundërshtarit të tij vë në ...
Robin Hood: The Rebellion
5.5
HD

Robin Hood: The Rebellion

Pasi sherifi i tiran i Notingamit i rrëmben të dashurën, Robin Hudi legjendar, bashkë me miqtë e tij rebelë, nisin një mision të guximshëm për të ...
The Marine 6: Close Quarters
4.6
HD

The Marine 6: Close Quarters

Xhejk Karter dhe një ish-ushtar marine, Luk Traper, bashkojnë forcat për të shpëtuar një vajzë të rrëmbyer nga një bandë kriminelësh ndërkombëtarë.
Final Score
5.5
Full HD

Final Score

Sep. 07, 2018

Final Score

Pasi një terrorist i tmerrshem merr peng mbesën e tij në një ndeshje futbolli, një ish-ushtar me aftësi të jashtëzakonshme nis një luftë ...