Aventurë

Mortal
5.7
HD

Mortal

Feb. 28, 2020

Mortal

Një i ri amerikan, me origjinë norvegjeze, zbulon papritur se zotëron fuqi të mbinatyrshme, të cilat i kanë bazat në mitologjinë e vendit. ...
Double World
6.3
HD

Double World

Nov. 22, 2019

Double World

Në një univers imagjinar që përfshin dhjetë kombe. Duke parë që vendi fqinj bëhet gjithnjë e më i fuqishëm, një luftëtar organizon një konkurs ...
Robinson Crusoe
6.0
HD

Robinson Crusoe

May. 12, 1997

Robinson Crusoe

Robinson Kruzo largohet nga Britania me nje anije, pasi vrau mikun e tij per dashurine e Marise. Nje stuhi e ashper oqeanike shkaterron anijen e ...
Last Holiday
6.4
HD

Last Holiday

Jan. 13, 2006

Last Holiday

Xhorxha Bërd punon si shitëse në repartin e kuzhinës të dyqanit Kragen. Kur mëson se ka vetëm tre javë për të jetuar, ajo mbledh paratë që ka, ...
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter
6.3
HD

Belle and Sebastian 3: The Last Chapter

Sebastieni, një djalë 12 vjeçar, lidhet shumë me qenin e tij Bele. Ata do të kalojnë një aventurë fantastike që do ti bëjë shokë përgjithmonë.
The Last Days
6.1
HD

The Last Days

Mar. 27, 2013

The Last Days

Një epidemi misterioze përhapet në të gjithë planetin: njerëzimi zhvillon një frikë irracionale nga hapësirat e hapura që shkakton vdekjen brenda ...
Pinocchio
6.4
HD

Pinocchio

Dec. 19, 2019

Pinocchio

Përshtatja e re e përrallës klasike të kukullës prej druri me emrin Pinokio i cili kalon shumë aventura teksa sheh botën e vërtetë.
Cingöz Recai
4.9
HD

Cingöz Recai

Oct. 13, 2017

Cingöz Recai

Historia e një hajduti, e bazuar në novelën e shkrimtarit të famshëm Peyami Safa.
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
6.6
HD

Belle and Sebastian: The Adventure Continues

Shtator, 1945. Sebastiani pret me padurim kthimin e shoqes së tij Anxhelina, të cilën nuk e ka parë për dy vite. Kur aeroplani i saj raportohet ...
The Icebreaker aka Ledokol
6.2
HD

The Icebreaker aka Ledokol

Drejt akullthyesit “Mikhail Gromov” po lëviz një ajsberg gjigant. Për t’u larguar nga përplasja, anija ngec në grackën e ...
Ashfall
6.4
HD

Ashfall

Dec. 19, 2019

Ashfall

Një vullkan që qëndronte i heshtur, shpërthen papritur duke shkaktuar dëme të mëdha në Korenë e Jugut dhe në Korenë e Veriut. Një profesor ...
Go for It
7.2
HD

Go for It

Feb. 01, 1983

Go for It

Dy burra takohen me njëri-tjetrin në rrethana të çuditshme dhe në fillim i ngatërrojnë për hajdutë, e më pas agjentë të shërbimeve sekrete.
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet
4.1
HD

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

Shokët Skot dhe Emili, shkojnë tek shtëpia e gjyshes së Skotit, dhe papritmas zbulojnë një krijesë misterioze, Rufusin, dhe magjistarin Abot, në ...
Spread Your Wings
7.3
HD

Spread Your Wings

Oct. 09, 2019

Spread Your Wings

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, filmi tregon një histori të rrallë. Një adoleshent, del nga bota e tij e mbyllur, duke nisur një aventurë me ...
Heroic Losers
7.4
HD

Heroic Losers

Aug. 15, 2019

Heroic Losers

Dështakët Heroikë : Në kohën e “Corralitosit” të famshëm Argjentinas, komshinjtë e një qyteti të vogël bëjnë një plan për të marrë ...
The Rock
7.4
HD

The Rock

Jun. 06, 1996

The Rock

Një kimist dhe një ish agjent i FBI-së drejtojnë kundërpërgjigjen ndaj një sulmi të një grupi ish marinsash amerikan të udhëhequr nga një ndër ...
Torpedo: U-235
6.9
HD

Torpedo: U-235

Oct. 23, 2019

Torpedo: U-235

Në kulm të Luftës së Dytë Botërore, komandant Stani dhe një grup luftëtarësh të rezistencës nisin një mision vetëvrasës. Ata duhet të dërgojnë në ...
Scoob!
HD

Scoob!

May. 15, 2020

Scoob!

Skubi dhe banda përballen me misterin e tyre më sfidues, një komplot për të çliruar qenin fantazmë, Cerberus, nëpër botë. Ndërsa nxitojnë për të ...
Kings of Mulberry Street
5.4
HD

Kings of Mulberry Street

Jun. 28, 2019

Kings of Mulberry Street

Një djalosh rrëmujaxhi dhe një tjetër i urtë dhe i sapoardhur, bëhen bashkë me dëshirën për të futur në kurth gangsterin e lagjes, i cili ua nxin ...
Spartacus
7.9
HD

Spartacus

Oct. 06, 1960

Spartacus

Spartaku, me origjinë nga Trakia, lindur dhe rritur skllav, vazhdimisht rebelohet kundër autoriteteve që ka mbi krye. Megjithatë natyra e tij ...
The Islands
6.3
HD

The Islands

Dec. 06, 2019

The Islands

Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo është historia se si guximi dhe përkushtimi i disa njerëzve ndryshuan jetën e një fisi të tërë dhe që me besim ...
The Emperor of Paris
6.3
HD

The Emperor of Paris

Dec. 19, 2018

The Emperor of Paris

Pasi arratiset nga burgu, një mashtrues përfshihet në punë të paligjshme pasi e akuzojnë për një krim që nuk ka kryer. Ai bashkëpunon me policinë ...
Saints and Soldiers
6.7
HD

Saints and Soldiers

Sep. 11, 2003

Saints and Soldiers

Katër ushtarë amerikanë dhe një Britanez duke luftuar në Europë gjatë Luftës së Dytë Botërore për t’u kthyer në territorin e aleatëve, pasi u ...
The Coma
6.5
HD

The Coma

Nov. 19, 2019

The Coma

Kur zgjohet në një botë të re dhe të rrezikshme, një djalë i ri duhet të përballet me sfida dhe mistere për zbuluar se çfarë është reale dhe ...
Legionnaire
5.5
HD

Legionnaire

Dec. 03, 1998

Legionnaire

Alain-i është një boksier në 1925-ën në Marsejë, Francë. Kur ai nuk humb me qëllim një ndeshje te trukuar, atij i duhet të largohet pasi rrezikon ...