Komedi

Hubie Halloween
5.3
HD

Hubie Halloween

Oct. 07, 2020

Hubie Halloween

Pavarësisht përkushtimit ndaj vendlindjes së tij Salemit (dhe festimeve të Hallouinit), Hubi Dubua është pre e ngacmimeve për fëmijët dhe të ...
Scary Bride
HD

Scary Bride

Oct. 13, 2020

Scary Bride

Nusja e Frikshme: Një i ri amerikan udhëton në Rusi në kërkim të një nuseje, por ku takon vajzën e ëndrrave të tij, ai duhet të mbijetojë për ...
Save Yourselves!
5.4
HD

Save Yourselves!

Oct. 01, 2020

Save Yourselves!

Një çift normal nju-jorkezësh vendos të largohet nga jeta materialiste e qytetit dhe të shkëputet nga interneti por befasohet kur gjatë javës së ...
Canadian Strain
4.8
HD

Canadian Strain

Dec. 07, 2019

Canadian Strain

Një shitëse kanabisi mbetet pa punë, kur qeveria kanadeze vendos ta legalizojë drogën. Mes vështirësive për të siguruar jetesën, ajo përballet me ...
The House Bunny
5.5
HD

The House Bunny

Aug. 22, 2008

The House Bunny

Pasi Lepurushen e Playboi-t, Shellin, e përzënë nga vila Playboy, ajo gjen punë si kujdestare për një shoqëri studentore vajzash, të mbushur plot ...
Cats & Dogs 3: Paws Unite
3.5
HD

Cats & Dogs 3: Paws Unite

Macja Guen dhe qeni Roxher janë agjentë sekretë të cilët fshehurazi mbrojnë dhe shpëtojnë botën pa e zbuluar kurrë njerëzit. Partneriteti i tyre ...
Dead
5.3
HD

Dead

Oct. 25, 2020

Dead

Dan shfrytëzon aftësinë e tij për të parë fantazmat që të ndihmojë njerëzit që t’i thonë lamtumirë të dashurve të tyre, por kjo dhunti bën që një ...
American Pie Presents: Girls’ Rules
HD

American Pie Presents: Girls’ Rules

Është maturë në East Great Falls. Annie, Kayla, Michelle dhe Stephanie vendosin të përdorin fuqinë e tyre si vajza dhe të bashkohen për të ...
Tolo Tolo
5.9
HD

Tolo Tolo

Jan. 01, 2020

Tolo Tolo

Biznesmeni Keko Zalone përfundon në Afrikë pas një biznesi të dështuar. Aty ai bën “udhëtimin e madh” dhe përballet me vështirësitë e ...
No Reservations
6.3
HD

No Reservations

Jun. 15, 2007

No Reservations

Një shefe kuzhine e fiksuar me perfeksionin mundohet të rrisë vajzën e motrës, që ka ndërruar jetë, teksa një shef tjetër kërcënon t’i ...
The Right Kind of Wrong
6.1
HD

The Right Kind of Wrong

Oct. 11, 2013

The Right Kind of Wrong

Leo Palamino është një shkrimtar i dështuar i kthyer në një pjatalarës i famshëm për dështimet e tij në mirëmbajtjen e një blogu të quajtur “Why ...
Fantastic Mr. Fox
7.9
HD

Fantastic Mr. Fox

Oct. 23, 2009

Fantastic Mr. Fox

Një dhelpër qyteti nuk i reziston dot rikthimit të vjedhjes së fermave dhe si pasojë, duhet të ndihmojë komunitetin e tij t’i mbijetojë ...
Pets United
3.4
HD

Pets United

Nov. 08, 2019

Pets United

Një grup kafshësh shtëpiake egoiste të udhëhequra nga macja magjepsëse Bela, janë bllokuar në strehën e tyre luksoze ‘Pampered Pets’, ...
Coastal Elites
6.1
HD

Coastal Elites

Sep. 12, 2020

Coastal Elites

Elitat është një satirë komike, e distancuar nga shoqëria që vë në pah pesë personazhe që zihen dhe shpërthejnë ndërsa përplasen me politikën, ...
Napoleon Dynamite
6.9
HD

Napoleon Dynamite

Jun. 11, 2004

Napoleon Dynamite

Një adoleshent i vetmuar vendos të ndihmojë shokun e tij të ri për të fituar pozicionin si president i klasës në shkollën e tyre të vogël ...
Let’s Dance
5.9
HD

Let’s Dance

Mar. 27, 2019

Let’s Dance

Pas ndarjes së grupit të tij, një kërcimtar hip-hopi i talentuar, por i pasigurt, nis të japë mësim në një shkollë të lartë baleti në Paris, ku ...
The Babysitter: Killer Queen
5.9
HD

The Babysitter: Killer Queen

Dy vite mbasi i mbijetoi një kultit Satanik, Cole jeton një tjetër makth: shkolla e mesme. Po demonët e të shkuarës së tij? Akoma ja bëjnë jetën ...
Tailgate
5.8
HD

Tailgate

Oct. 31, 2019

Tailgate

Hansi, një njeri me vetëbesim, niset së bashku me familjen e tij për të vizituar prindërit dhe rrugës shkakton telashe me një shofer tjetër, i ...
What If
6.8
HD

What If

Sep. 07, 2013

What If

Uallas, i cili sapo është “djegur” nga një varg lidhjesh të dështuara dashurie, krijon një “lidhje” të menjëhershme me Shantrin, e cila jeton me ...
I Met a Girl
5.8
HD

I Met a Girl

Nov. 26, 2020

I Met a Girl

Një muzikant ambicioz niset në një udhëtim epik, përtej qytetit për të gjetur vajzën e ëndrrave të tij, e cila mund të jetë pjesë e imagjinatës ...
Bachelors
3.9

Bachelors

Oct. 06, 2016

Bachelors

Aroni, i qepur pas femrave, mundohet të ndalojë mikun e tij më të mirë, Shonin, nga mallkimi i përjetshëm i martesës, duke organizuar një festë ...
The Mexican
6.1
HD

The Mexican

Mar. 01, 2001

The Mexican

Një burrë transporton një armë antike të quajtur Meksikani, e cila besohet se mban një mallkim, duhet të kalojë kufirin, teksa e dashura i bën ...
Housebound
6.8
HD

Housebound

Sep. 04, 2014

Housebound

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i ...
The One and Only Ivan
6.7
HD

The One and Only Ivan

Aug. 21, 2020

The One and Only Ivan

Kur një elefant e vogël i bashkohet cirkun në të cilin gorilla, Ivan, kishte vite që ishte ylli i shfaqjes, ndryshime fillojnë të ndodhin në ...
Made in Italy
5.6
HD

Made in Italy

Aug. 06, 2020

Made in Italy

Një piktor udhëton nga Londra në Itali për të shitur shtëpinë e vjetër atje që mbart kujtime të gruas së tij që tashmë ka ndërruar jetë.  
Eternal Beauty
6.2
HD

Eternal Beauty

Aug. 21, 2020

Eternal Beauty

Pasi Xhejn bie në një gjendje dëshpërimi për skizofreninë e saj, ajo has në burime të reja dashurie dhe jete me rezultate befasuese.  
Hallelujah! aka Le missionnaire
6.6
HD

Hallelujah! aka Le missionnaire

Një i burgosur i liruar së fundmi shkon në një fshat të vogël për t’u qetësuar për pak kohë. Ai duhet të takojë priftin e fshatit. ...
Get Duked! aka Boyz in the Wood
6.3
HD

Get Duked! aka Boyz in the Wood

Një udhëtim kampingu në Malësinë Skoceze kthehet në një luftë për mbijetesë kur katër adoleshentë bëhen shënjestra e gjahtarëve të egër.
The War with Grandpa
5.1
HD

The War with Grandpa

Jan. 31, 2020

The War with Grandpa

I mërzitur që i duhet t’ia lëshojë dhomën që do gjyshit të tij, Piter vendos ti shpallë luftë në një përpjekje për ta marrë dhomën përsëri.