Krim

Yaara
6.2
HD

Yaara

Jul. 30, 2020

Yaara

Historia e “Bandës Chaukdi” dhe dy burrave që ndihmuan në ndërtimin e kësaj bande. Kjo bandë prej katër personash është kapur nga policia dhe po ...
Raat Akeli Hai
7.6
HD

Raat Akeli Hai

Jul. 31, 2020

Raat Akeli Hai

Filmi flet për një polic në një qyteti të vogël i cili është thirrur për të hetuar vdekjen e një politikani. Hetimi komplikohet nga sekretet e ...
Offering to the Storm
6.3
HD

Offering to the Storm

Jul. 24, 2020

Offering to the Storm

Kur detektivja Salazar përpiqet të zgjidh një çështje që ka përndjekur për vite me radhë qytetin dhe familjen e saj, ajo zbulon të fshehta të ...
Psych 2: Lassie Come Home
7.8
HD

Psych 2: Lassie Come Home

Shaun dhe Gus sapo janë kthyer në Santa Barbara për të ndihmuar shefin e tyre por e gjejnë veten jo të mirëpritur në klinikën ku është shtruar ...
The Silencing
6.2
HD

The Silencing

Jul. 18, 2020

The Silencing

Një gjahtar me metoda të përmirësuara të gjahut, e jeton jetën e tij i izoluar në një strehë që mbron kafshët e egra, përfshihet në një lojë ...
Dirt Music
7.0
HD

Dirt Music

Feb. 29, 2020

Dirt Music

Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime ...
Sky on Fire
4.6
HD

Sky on Fire

Nov. 25, 2016

Sky on Fire

Një roje sigurimi përfshihet në një betejë për mbrojtjen e një zbulimi të rëndësishëm që mendohet se mund të shpëtojë njerëzimin.
Heist
6.1
HD

Heist

Nov. 13, 2015

Heist

Një baba që nuk ka para për të paguar ndërhyrjen dhe trajtimin e vajzës së tij, ndihet i pashpresë. Një nga punonjësit e tjerë të kazinosë, ...
Cut Off
6.7
HD

Cut Off

Oct. 11, 2018

Cut Off

Paul Herzfeld gjen një kapsulë në kokën e një kufome të gjymtuar rëndë, që përmban një numër telefoni dhe një fjalë të vetme: emrin e vajzës së tij.
Rounders
7.3
HD

Rounders

Sep. 11, 1998

Rounders

Një djalosh i ri rrezikon gjithçka që ka në një lojë pokeri që shumica e quajnë lojë fati, por për ata që e njohin mirë, fatin nuk të bëjë fare me të.
No Mercy
7.5
HD

No Mercy

Jan. 07, 2010

No Mercy

Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.
Black’s Game
6.7
HD

Black’s Game

Mar. 11, 2012

Black’s Game

Në mes të fundit të viteve 90, krimi dhe skena e drogës në Rejkjavik panë një ndryshim drastik nga një botë relativisht e vogël dhe e pafajshme ...
Perdida
5.6
HD

Perdida

Apr. 19, 2018

Perdida

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.
Tainted
5.2
HD

Tainted

Jun. 16, 2020

Tainted

Një ish i dënuar, me lidhje në bandën Ruse dhe Vëllazërinë Ariane, mundohet të jetojë një jetë të qetë pasi ka kaluar 15 vite në burg. Planet e ...
Mexican Gangster
6.3
HD

Mexican Gangster

Nov. 15, 2013

Mexican Gangster

Një këngëtar i maskuar, që gjithashtu vjedh edhe banka, merret në pyetje, dhe gjatë këtij procesi ai tregon se si u bë ai që ishte.
Infamous
3.6
HD

Infamous

Jun. 12, 2020

Infamous

Dy të rinj të dashuruar vazhdojnë rrugën e tyre nëpër jug, duke postuar shfrytëzimet dhe grabitjet e tyre në mediat sociale, duke fituar famë dhe ...
Lost Bullet
6.2
HD

Lost Bullet

Jun. 19, 2020

Lost Bullet

Një i dënuar, i kthyer në mekanik të policisë për të rritur shpejtësinë e makinave të tyre, detyrohet të mbrojë pafajësinë e tij kur mentori i ...
8MM
6.5
HD

8MM

Feb. 26, 1999

8MM

Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është ...
Crossroads: One Two Jaga
6.5
HD

Crossroads: One Two Jaga

Sep. 06, 2018

Crossroads: One Two Jaga

Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ...
Locust
5.5
HD

Locust

Jun. 25, 2014

Locust

Liera dhe Artemi kalojnë një histori dashurie verore. Në përfundim të verës, ata vendosin që të mos ndahen. Por, gjërat do të shkojnë keq dhe ...
The Whistleblower
4.9
HD

The Whistleblower

Dec. 06, 2019

The Whistleblower

Një punëtor kinez i një kompanie minierash në Australi zbulon se kompania e tij do të vendosë në zbatim një teknologji me rrezik për shëndetin ...
The Divine Move 2: The Wrathful
6.3
HD

The Divine Move 2: The Wrathful

Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, ...
Gundala
7.1
HD

Gundala

Aug. 29, 2019

Gundala

Heroi indonezian i librave komikë, Gundala dhe alter egoja e tij, Sancaka, hyjnë në botën kinematografike për të luftuar kundër një njeriu të ...
Line Walker
6.1
HD

Line Walker

Aug. 11, 2016

Line Walker

Disa agjentë sekret vihen në vështirësi kur baza e tyre e të dhënave prishet pas vdekjes së shefit të tyre.
The Good Neighbor
6.3
HD

The Good Neighbor

Sep. 16, 2016

The Good Neighbor

Dy gjimnazistë të prapë krijojnë iluzionin e një përndjekjeje te një fqinj i tyre. Gjatë vëzhgimit të çdo reagimi të tij në kamera, shohin më ...
The Last Days of American Crime
3.6
HD

The Last Days of American Crime

Në një të ardhme jo shumë të largët, ku si një përgjigje përfundimtare ndaj krimit dhe terrorizmit, qeveria amerikane planifikon të transmetojë ...
Cingöz Recai
4.9
HD

Cingöz Recai

Oct. 13, 2017

Cingöz Recai

Historia e një hajduti, e bazuar në novelën e shkrimtarit të famshëm Peyami Safa.
Elephant White
5.1
HD

Elephant White

May. 17, 2011

Elephant White

Një vrasës është punësuar nga një biznesmen për t’u hakmarrë për vrasjen e vajzës së tij,qe u vra nga tregtarët e skllevërve të bardhë në Tajlandë.
Chameleon
6.6
HD

Chameleon

Jun. 22, 2019

Chameleon

Një ish-mashtrues i vuajtur dhe bashkëpunëtori i tij i paparashikueshëm gënjejnë gra sipërfaqësore dhe bashkëshortët e tyre më të plakur në Los ...