Fantazi

The Craft: Legacy
HD

The Craft: Legacy

Oct. 28, 2020

The Craft: Legacy

Një grup studentesh gjimnazi formojnë një grup shtrigash që praktikojnë magji mbi shokët e klasës.  
Endless
4.6
HD

Endless

Apr. 09, 2020

Endless

I ngecur në harresë, pasi vdes në një aksident automobilistik, një i ri kapërcen jetën dhe vdekjen duke gjetur një mënyrë për tu rilidhur me ...
Freaks – You’re One of Us
5.3
HD

Freaks – You’re One of Us

E informuar nga një endacak misterioz, një kuzhiniere zbulon që ka superfuqi dhe zbulon një konspiracion të gjerë dhe të neveritshëm.  
Sinbad: The Fifth Voyage
5.2
HD

Sinbad: The Fifth Voyage

Feb. 07, 2014

Sinbad: The Fifth Voyage

Kur bija e Sulltanit rrëmbehet nga një magjistar i errët, Sinbad merr përsipër të udhëtojë përmes një shkretëtire të mbushur me krijesa magjike ...
Mulan
HD

Mulan

Sep. 04, 2020

Mulan

Për të shpëtuar babanë e saj të sëmurë në mënyrë që mos shkonte në luftë, një femër e re e patrembur maskohet si burrë të mbroj perandorinë e saj ...
The Fall
7.9
HD

The Fall

Sep. 09, 2006

The Fall

Në një spital në periferi të Los Anxhelesit të viteve 1920, një aktor i lënduar fillon t’i tregojë një pacienteje tjetër, një vajzë me krah të ...
Mortal Kombat
5.8
HD

Mortal Kombat

Aug. 18, 1995

Mortal Kombat

Tre mjeshtër të panjohur të arteve marciale janë thirrur në një ishull misterioz për të konkurruar në një turne rezultati i të cilit do të ...
The Secret Garden
5.4
HD

The Secret Garden

Jul. 08, 2020

The Secret Garden

Një vajzë jetime zbulon një kopsht magjik të fshehur në pasurinë e xhaxhait të saj të rreptë.
Don’t Kill It
5.2
HD

Don’t Kill It

Aug. 27, 2016

Don’t Kill It

Një demon i lashtë terrorizon një qytet të vogël në Misisipi.
Upside-Down Magic
4.5
HD

Upside-Down Magic

Jul. 31, 2020

Upside-Down Magic

Nori është një vajzë 13 vjeçare e cila zbulon se ka fuqi magjike dhe vendos të shkojë në shkollën e magjisë me shoqen e saj të ngushtë, Reinën. ...
Mood Indigo
6.5
HD

Mood Indigo

Apr. 24, 2013

Mood Indigo

Beqari shpikës dhe i pasur Kolin përpiqet të gjejë një kurë për të dashurën e tij Kloin pasi ajo diagnostifikohet me një sëmundje të pazakontë të ...
Mortal
5.7
HD

Mortal

Feb. 28, 2020

Mortal

Një i ri amerikan, me origjinë norvegjeze, zbulon papritur se zotëron fuqi të mbinatyrshme, të cilat i kanë bazat në mitologjinë e vendit. ...
Four Kids and It
4.8
HD

Four Kids and It

Apr. 10, 2020

Four Kids and It

Një grup fëmijësh shkojnë me pushime. Atje takojnë një krijesë magjike që ka fuqinë të plotësoj dëshira.
Ghosts of War
HD

Ghosts of War

Jul. 03, 2020

Ghosts of War

Pesë ushtarë amerikanë janë caktuar për të ruajtur një kështjellë franceze në fund të Luftës së Dytë Botërore. Aty, ata hasin një armik të ...
The Old Guard
HD

The Old Guard

Jul. 10, 2020

The Old Guard

Një grup mercenarësh shekullorë, të gjithë të pavdekshëm dhe me aftësinë për t’u vetëshëruar, zbulojnë se dikush e ka mësuar kush janë dhe ata ...
Jade Dynasty
5.8
HD

Jade Dynasty

Sep. 13, 2019

Jade Dynasty

Një burrë kthehet kundër sektit që e shpëtoi kur në fshatin e tij u bë një masakër, pasi zbulon të vërtetën mbi vrasjen e prindërve të tij.
Pinocchio
6.4
HD

Pinocchio

Dec. 19, 2019

Pinocchio

Përshtatja e re e përrallës klasike të kukullës prej druri me emrin Pinokio i cili kalon shumë aventura teksa sheh botën e vërtetë.
Elephant White
5.1
HD

Elephant White

May. 17, 2011

Elephant White

Një vrasës është punësuar nga një biznesmen për t’u hakmarrë për vrasjen e vajzës së tij,qe u vra nga tregtarët e skllevërve të bardhë në Tajlandë.
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet
4.1
HD

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

Shokët Skot dhe Emili, shkojnë tek shtëpia e gjyshes së Skotit, dhe papritmas zbulojnë një krijesë misterioze, Rufusin, dhe magjistarin Abot, në ...
The Vast of Night
6.8
HD

The Vast of Night

May. 15, 2020

The Vast of Night

Në mesin e viteve 1950, një vajzë me emrin Fei dhe një folës i radios i quajtur Everet, zbulojnë një sinjal të çuditshëm në radio që mund të ...
Little Miss Dolittle
5.9
HD

Little Miss Dolittle

May. 10, 2018

Little Miss Dolittle

Një vajzë 11 vjeçare që mund të flasë me kafshët. Kur një hajdute sjell disa probleme në një kopsht zoologjik të zonës, ajo gjendet aty për t’i ...
August. Eighth
5.6
HD

August. Eighth

Feb. 22, 2012

August. Eighth

8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me ...