Horror

The Bridge Curse
5.3
HD

The Bridge Curse

Feb. 27, 2020

The Bridge Curse

Studentët e universitetit, duke planifikuar një provë të fillimit të guximit për shokët e tyre të klasës, zgjedhin një urë kampusi që thuhet se ...
The New Mutants
5.5
HD

The New Mutants

Aug. 26, 2020

The New Mutants

Pesë mutantë të rinj, sapo zbuluan aftësitë e tyre ndërsa mbaheshin në një institucion sekret kundër vullnetit të tyre, luftojnë për t’i ...
Hubie Halloween
5.3
HD

Hubie Halloween

Oct. 07, 2020

Hubie Halloween

Pavarësisht përkushtimit ndaj vendlindjes së tij Salemit (dhe festimeve të Hallouinit), Hubi Dubua është pre e ngacmimeve për fëmijët dhe të ...
Scary Bride
HD

Scary Bride

Oct. 13, 2020

Scary Bride

Nusja e Frikshme: Një i ri amerikan udhëton në Rusi në kërkim të një nuseje, por ku takon vajzën e ëndrrave të tij, ai duhet të mbijetojë për ...
Books of Blood
5.6
HD

Books of Blood

Oct. 07, 2020

Books of Blood

Një udhëtim në territorin e paeksploruar dhe të ndaluar përmes tre historive të mbetura në hapësirë?? dhe në kohë.  
The Ninth
5.2
HD

The Ninth

Nov. 07, 2019

The Ninth

Një oficer policie nis të hetojë një seri vrasjesh të dhunshme në Shën Pitersburgun e shekullit të 19-të.  
The Wolf of Snow Hollow
6.2
HD

The Wolf of Snow Hollow

Oct. 09, 2020

The Wolf of Snow Hollow

Një qytet i vogël malor kaplohet nga terrori teksa kufoma njerëzish zbulohen çdo hënë të plotë. Duke humbur gjumin, duke rritur një vajzë ...
Black Box
HD

Black Box

Oct. 06, 2020

Black Box

Një burrë vë re ndryshime të mëdha në mendjen e tij pas një aksidenti me makinë dhe fillon një trajtim eksperimental.  
Do Not Reply
4.2
HD

Do Not Reply

Sep. 29, 2020

Do Not Reply

Çelsi, një adoleshente, rrëmbehet përmes një aplikacioni në rrjetet sociale nga Bred dhe mbahet rob me vajzat e tjera që do të bëhen viktima të ...
The Dead Ones
3.1
HD

The Dead Ones

Sep. 18, 2020

The Dead Ones

Për katër adoleshentë, dënimi për të kryer gjatë verës do të jetë caktimi i një vendi për të pastruar shkollën e tyre të mesme pas një incidenti ...
Fear Pharm
3.7
HD

Fear Pharm

Sep. 11, 2020

Fear Pharm

Një grup të rinjsh duan të provojnë një argetim ndryshe nga rutina e tyre. Ata vendosin të marrin pjesë në një lojë mes fushave të misrit edhe ...
Invasion
5.6
HD

Invasion

Jan. 01, 2020

Invasion

Me rënien e anijes aliene jeta e Julias ndryshoi, tani tre vjet më vonë njerëzimi do të përjetojë sërish një pushtim të ri.  
Intersect
3.2
HD

Intersect

Feb. 12, 2020

Intersect

Një grup i ri studentësh arrijnë të shpikin një makineri që lejon udhëtimin në kohë dhe më pas zbulojnë se po pushtohen nga forca të mistershme ...
Follow Me aka No Escape
5.3
HD

Follow Me aka No Escape

Jul. 16, 2020

Follow Me aka No Escape

Një personazh i famshëm në rrjetet sociale udhëton bashkë me shoqërinë e tij në Moskë për të bërë filmime të reja për kanalin e tij në internet. ...
The Babysitter: Killer Queen
5.9
HD

The Babysitter: Killer Queen

Dy vite mbasi i mbijetoi një kultit Satanik, Cole jeton një tjetër makth: shkolla e mesme. Po demonët e të shkuarës së tij? Akoma ja bëjnë jetën ...
Antebellum
6.2
HD

Antebellum

Sep. 02, 2020

Antebellum

Autorja e suksesshme Veronika Henli, e gjen veten të ngujuar në një realitet të tmerrshëm dhe duhet të zbulojë misterin e frikshëm të asaj çfarë ...
Dark Forces
2.4
HD

Dark Forces

Aug. 21, 2020

Dark Forces

Një kriminel i rrezikshëm, i cili është në kërkim të motrës së tij, fillon t’i gjejë përgjigjet që kërkon në një hotel me të ftuar të çuditshëm.  
Tailgate
5.8
HD

Tailgate

Oct. 31, 2019

Tailgate

Hansi, një njeri me vetëbesim, niset së bashku me familjen e tij për të vizituar prindërit dhe rrugës shkakton telashe me një shofer tjetër, i ...
Open Grave
6.2
HD

Open Grave

Aug. 13, 2013

Open Grave

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që ...
#Alive
6.2
HD

#Alive

Jun. 24, 2020

#Alive

Përhapja e shpejtë e një infeksioni të panjohur ka lënë një qytet të tërë në një kaos të paqeverisshëm, por një i mbijetuar mbetet gjallë në ...
The Closet
5.7
HD

The Closet

Feb. 05, 2020

The Closet

Pas vdekjes se gruas, Jeon Sang Uon duhet të kujdeset për vajzën e tij. Ai është shumë i dhënë pas punës duke lënë pas dore vajzën e tij, e cila ...
Housebound
6.8
HD

Housebound

Sep. 04, 2014

Housebound

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i ...
The Owners
4.6
HD

The Owners

Sep. 04, 2020

The Owners

Një grup të rinjsh shkojnë të vjedhin një shtëpi por nuk dinë rrezikun e madh që i pret nga pronarët e shtëpisë.  
V/H/S: Viral
4.2
HD

V/H/S: Viral

Oct. 23, 2014

V/H/S: Viral

Ky film tregon për jetën e disa adoleshentëve të cilët duan të bëhen të famshëm nëpërmjet videove që filmojnë.  
After She Wakes
4.9
HD

After She Wakes

Dec. 13, 2019

After She Wakes

Pas një tragjedie të tmerrshme, një mama e izoluar me vajzën e saj fillon të ketë probleme me gjumin të cilat duken të kenë lidhje me një ...
Seven Days
6.5
HD

Seven Days

Jun. 22, 2010

Seven Days

Historia e një doktorri që kërkon hakmarrje për vajzen e tij të vogel të cilën e kanë përdhunuar.Ai gjen fajtorin e rremben atë dhe fillon ...
Get Duked! aka Boyz in the Wood
6.3
HD

Get Duked! aka Boyz in the Wood

Një udhëtim kampingu në Malësinë Skoceze kthehet në një luftë për mbijetesë kur katër adoleshentë bëhen shënjestra e gjahtarëve të egër.
RAVAGE aka Swing Low
4.8
HD

RAVAGE aka Swing Low

Aug. 14, 2020

RAVAGE aka Swing Low

Kur një fotografe e natyrës i shpjegon policisë se si ajo ia arriti të dilte nga Lugina Uaçatomi, ato e deklarojnë historinë e saj të dhunshme ...
Peninsula
6.0
HD

Peninsula

Jul. 15, 2020

Peninsula

Ndërsa një virus që i kthen njerëzit në Zombie shpërthen në Korenë e Jugut, pasagjerët luftojnë të mbijetojnë në trenin nga Seuli në Busan.
Amulet
4.5
HD

Amulet

Jul. 24, 2020

Amulet

Një ish ushtarak, i cili rri në Londër por është i pastrehë,i ofrohet të qëndrojë në një shtëpi që është duke u kalbur. Aty jeton një vajzë dhe ...