Mister

War on Everyone
5.8
HD

War on Everyone

Oct. 07, 2016

War on Everyone

Dy policë të korruptuar shantazhojnë çdo kriminel që nuk i bën dot ballë atyre. Sidoqoftë, ngjarjet ndërlikohen nga mbërritja e dikujt që duket ...
Twelve Monkeys
8.0
HD

Twelve Monkeys

Dec. 29, 1995

Twelve Monkeys

Në një botë të ardhshme të shkatërruar nga një virus i cili fshiu pjesën më të madhe të popullsisë njerëzore në planet. Një i dënuar dërgohet pas ...
Gentleman
6.8
HD

Gentleman

Feb. 07, 2020

Gentleman

Bharati vuan nga një çrregullim i rrallë i quajtur Sindroma e Bukuroshes së Fjetur (sindroma Kleine-Levin), e cila i shkakton përgjumje të ...
The Silent War
6.2
HD

The Silent War

Aug. 10, 2012

The Silent War

Historia e një rekruti me perceptim dëgjimor të avancuar, që punon me një njësi sekrete qeveritare për të kapur një armik të padukshëm.
Perdida
5.6
HD

Perdida

Apr. 19, 2018

Perdida

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.
8MM 2
4.5
HD

8MM 2

Nov. 22, 2005

8MM 2

An American diplomat and his fiancée venture into the sordid underworld of sex and pornography in Budapest, Hungary to find out who is ...
8MM
6.5
HD

8MM

Feb. 26, 1999

8MM

Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është ...
The Whistleblower
4.9
HD

The Whistleblower

Dec. 06, 2019

The Whistleblower

Një punëtor kinez i një kompanie minierash në Australi zbulon se kompania e tij do të vendosë në zbatim një teknologji me rrezik për shëndetin ...
Exit Plan
5.2
HD

Exit Plan

Nov. 21, 2019

Exit Plan

Maksi, një agjent sigurimesh, është në mes të një krize ekzistenciale. Ndërsa po zgjidhte një rast të vështirë të zhdukjes së një burri të ...
The Vast of Night
6.8
HD

The Vast of Night

May. 15, 2020

The Vast of Night

Në mesin e viteve 1950, një vajzë me emrin Fei dhe një folës i radios i quajtur Everet, zbulojnë një sinjal të çuditshëm në radio që mund të ...
Body Cam
5.1
HD

Body Cam

May. 19, 2020

Body Cam

Kur ndalesa rutinë e një makine, rezulton në vdekjen e pashpjegueshme dhe mizore të kolegut të saj polic, Reneja është e vetmja që arrin të ...
Scoob!
HD

Scoob!

May. 15, 2020

Scoob!

Skubi dhe banda përballen me misterin e tyre më sfidues, një komplot për të çliruar qenin fantazmë, Cerberus, nëpër botë. Ndërsa nxitojnë për të ...
The Past
7.8
HD

The Past

May. 17, 2013

The Past

Një burrë iranian braktis gruan e tij franceze dhe dy fëmijët e saj për t’u rikthyer në atdheun e tij. Ndërkohë, gruaja e tij fillon një ...
Manhattan Night
6.2
HD

Manhattan Night

May. 20, 2016

Manhattan Night

Kur një e huaj joshëse i kërkon gazetarit, Porter Ren të hetojë vrasjen e mistershme të burrit të saj regjisor, ai u përfshi në një çështje të ...
A Perfect Plan
HD

A Perfect Plan

May. 01, 2020

A Perfect Plan

Katër hajdutë famëkeq zgjohen në një depo të fortifikuar dhe detyrohen nga një hajdut mjeshtër dinak të planifikojnë dhe të kryejnë një vjedhje ...
Behind the Trees
3.1
HD

Behind the Trees

Nov. 21, 2019

Behind the Trees

Gjatë një arratisjeje romantike në pyjet e Indisë, një çift nga Los Anxhelosi u bënë aksidentalisht dëshmitarë të ekzorcizmit të një 11 vjeçareje.
Madha
5.4
HD

Madha

Mar. 13, 2020

Madha

Një redaktore në një agjenci reklamimi njihet me një kinematograf i cili në pamje të parë duket i dashuruar me të, por në të vërtetë ka qëllime ...
The Beast
5.9
HD

The Beast

Jun. 26, 2019

The Beast

Dy detektivë konfliktohen për të zgjidhur çështjen e një vrasjeje që po trondit Korenë.
The Quarry
6.4
HD

The Quarry

Apr. 17, 2020

The Quarry

Një i arratisur, vret një prift në udhëtim dhe zë pozicionin e tij në kishën e një qyteti të vogël, ndërkohë që shefi i policise ka disa dyshime ...
A Bigger Splash
6.4
HD

A Bigger Splash

Nov. 26, 2015

A Bigger Splash

Pushimet e një ylli të rrokut dhe të dashurit të saj prishen nga një vizitë e papritur e një miku të vjetër dhe vajzës së tij.
The Bourne Ultimatum
8.1
HD

The Bourne Ultimatum

Aug. 03, 2007

The Bourne Ultimatum

Jason Bourne shmang një agjent të pamëshirshëm të CIA-s dhe agjentët e tij nga një program i ri vrasjesh ndërkohë që kërkon origjinën e jetës së ...
Basic Instinct 2
4.2
HD

Basic Instinct 2

Mar. 29, 2006

Basic Instinct 2

Novelistja Katerin Tramel futet përsëri në telashe me ligjin dhe policia i kërkon psikologut Dr. Majkëll Glas të vlerësojë gjendjen e saj ...
Basic Instinct 1
6.9
HD

Basic Instinct 1

Mar. 20, 1992

Basic Instinct 1

Një agjent policie kryeson hetimet për një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse…
Disturbia
6.9
HD

Disturbia

Apr. 12, 2007

Disturbia

Një adoleshent që jeton nën arrest shtëpie bindet se fqinji i tij është një vrasës serial.
Awake
6.5
HD

Awake

Nov. 28, 2007

Awake

Ngjarja fokusohet në historinë e një burri i cili vuan nga ndergjegjësimi nën anestezi dhe e gjen veten zgjuar dhe të ndërgjegjshëm, por nën ...
Eagle Eye
6.6
HD

Eagle Eye

Sep. 25, 2008

Eagle Eye

Xherri dhe Rejçëll janë dy të panjohur që bëhen bashkë nga një telefonatë misterioze e një gruaje që s’e njohin. Duke kërcënuar jetët dhe ...
The Body
5.4
HD

The Body

Dec. 13, 2019

The Body

Kur trupi i një biznesmeneje të fuqishme zhduket papritur, emërohet në detyrë një inspektor për të zbuluar fajtorin. Por, kur ai merr në pyetje ...
Mystic River
8
HD

Mystic River

Oct. 07, 2003

Mystic River

Jimmy, Dave, Sean, kur ishin fëmijë ishin tre shok të pandarë. Tani vdekja tragjike e vajzës së njërit prej tyre i ribashkon dhe Sean-i i cili ...