Romancë

The Broken Hearts Gallery
6.2
HD

The Broken Hearts Gallery

Pas një ndarjeje, një grua e re vendos të hapë një galeri ku njerëzit mund të lënë copëza kujtimesh nga marrëdhëniet e tyre të kaluara.  
Ophelia
6.6
HD

Ophelia

Jan. 22, 2018

Ophelia

Si një fëmijë rebel dhe pa nënë, Ophelia merret në Elsinore Castle nga Mbretëresha Gertrude si një nga shoqërueset e saj më të besuara. Shumë ...
Rebecca
6.0
HD

Rebecca

Oct. 16, 2020

Rebecca

Një e re e sapomartuar arrin në pronën e familjes së burrit të saj në një bregdet të Anglisë dhe e gjen veten duke luftuar me hijen e gruas së ...
Endless
4.6
HD

Endless

Apr. 09, 2020

Endless

I ngecur në harresë, pasi vdes në një aksident automobilistik, një i ri kapërcen jetën dhe vdekjen duke gjetur një mënyrë për tu rilidhur me ...
Clouds
7.5
HD

Clouds

Oct. 09, 2020

Clouds

Muzikanti i ri Zak Sobiek zbulon se kanceri i është përhapur në trup, duke i lënë vetëm disa muaj jetë. Me pak kohë të mbetur për të jetuar, ai ...
After We Collided
5.3
HD

After We Collided

Sep. 02, 2020

After We Collided

Pasi u zbulua e vërteta për fillimin e lidhjes mes tyre, Hardin duhet të përpiqet që të fitoj faljen e Tesa, ndërsa ajo vazhdon jetën e saj në ...
The Half of It
6.9
HD

The Half of It

May. 01, 2020

The Half of It

Një studente e ndrojtur, introverte, kinezo-amerikane, e gjen veten duke ndihmuar një djalë në shkollë të bwjw pwr vete vajzën që të dy ...
Like Crazy
6.7
HD

Like Crazy

Oct. 28, 2011

Like Crazy

Ana dhe Xhejkob takohen në universitet dhe bien ne dashuri me njëri tjetrin, por kur Ana detyrohet të kthehet në vendlindjen e saj në Angli, ...
The House Bunny
5.5
HD

The House Bunny

Aug. 22, 2008

The House Bunny

Pasi Lepurushen e Playboi-t, Shellin, e përzënë nga vila Playboy, ajo gjen punë si kujdestare për një shoqëri studentore vajzash, të mbushur plot ...
I Want to Eat Your Pancreas
7.9
HD

I Want to Eat Your Pancreas

Një djalë i ri fillon të dashurohet me një nga shoqet e tij të klasës, e cila ngadalë po vdes nga një sëmundje fatale e pankreasit dhe e ndihmon ...
No Reservations
6.3
HD

No Reservations

Jun. 15, 2007

No Reservations

Një shefe kuzhine e fiksuar me perfeksionin mundohet të rrisë vajzën e motrës, që ka ndërruar jetë, teksa një shef tjetër kërcënon t’i ...
The Right Kind of Wrong
6.1
HD

The Right Kind of Wrong

Oct. 11, 2013

The Right Kind of Wrong

Leo Palamino është një shkrimtar i dështuar i kthyer në një pjatalarës i famshëm për dështimet e tij në mirëmbajtjen e një blogu të quajtur “Why ...
What If
6.8
HD

What If

Sep. 07, 2013

What If

Uallas, i cili sapo është “djegur” nga një varg lidhjesh të dështuara dashurie, krijon një “lidhje” të menjëhershme me Shantrin, e cila jeton me ...
The Mexican
6.1
HD

The Mexican

Mar. 01, 2001

The Mexican

Një burrë transporton një armë antike të quajtur Meksikani, e cila besohet se mban një mallkim, duhet të kalojë kufirin, teksa e dashura i bën ...
High Strung Free Dance
6.7
HD

High Strung Free Dance

Sep. 13, 2018

High Strung Free Dance

Një koreograf i ri bën bashkë disa balerinë modern dhe një pianist për shfaqjen më të shikuar në Broadway të New York-ut.  
Around the Sun
5.4
HD

Around the Sun

Apr. 04, 2019

Around the Sun

Një zbulues vendesh për xhirime filmash bie në dashuri me një grua joshëse gjatë vizitës në një kështjellë të vjetër franceze.
Walking on Sunshine
5.4
HD

Walking on Sunshine

Jun. 19, 2014

Walking on Sunshine

Një vajzë e re (Annabel Scholey) vendos të bëjë dasmën e saj në Itali, pa e ditur se i fejuari (Greg Wise) dhe motra e saj (Hannah Arterton) kanë ...
Dil Bechara
9.4
HD

Dil Bechara

Jul. 24, 2020

Dil Bechara

Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit “Faji i yjeve tona”.
The Kissing Booth 2
6.1
HD

The Kissing Booth 2

Jul. 24, 2020

The Kissing Booth 2

Tashmë në vit të fundit, Elle ka një marrëdhënie në distancë të gjatë me të dashurin e saj Noah, bën aplikimet për kolegj dhe krijon një miqësi ...
Dirt Music
7.0
HD

Dirt Music

Feb. 29, 2020

Dirt Music

Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime ...
A Nice Girl Like You
5.8
HD

A Nice Girl Like You

Jul. 18, 2020

A Nice Girl Like You

“Lusi Neal është hedhur në lojë, kur përflitet se është shumë e frenuar nga ish i dashuri i saj. Në përpjekje për ta ndryshuar këtë, Lusi ...
Cousins
6.3
HD

Cousins

Jun. 26, 2019

Cousins

Lukas jeton me tezen e tij fetare në një qytet të qetë. Por kjo jetë e qetë dhe e mëzitshme i ka ditët e numëruara kur tezja bamirëse njofton ...
A Case of You
5.6
HD

A Case of You

Nov. 06, 2013

A Case of You

Një shkrimtar i ri përpiqet ti bëjë përshtypje një vajzë të cilën e njeh në internet në një profil teper tërheqës, por ai e gjen veten në një ...
Her Blue Sky
6.7
HD

Her Blue Sky

Oct. 11, 2019

Her Blue Sky

Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t’u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite ...
Mr. 365
5.9
HD

Mr. 365

Dec. 15, 2018

Mr. 365

Sofia është një producente televizive e varur nga puna, ndërsa Uilli, një djalosh i pashëm që i feston krishtlindjet 365 ditë të vitit. Kur ...
Flavors of Youth
6.6
HD

Flavors of Youth

Aug. 04, 2018

Flavors of Youth

Tre histori të ndryshme të disa të rinjve të vendosur në qytete të ndryshme të Kinës.
Desperados
5.2
HD

Desperados

Jul. 03, 2020

Desperados

Një grua e re në panik, me mikeshat e saj shkon në Meksikë për të fshirë një email të keq që i dërgoi të dashurit të saj të ri.
An Impossible Love
7.0
HD

An Impossible Love

Nov. 07, 2018

An Impossible Love

Lidhja mes Filipit dhe Rashelës, të cilët nuk qëndrojnë dot larg nga njëri-tjetri, por janë të ndarë nga klasa e tyre sociale. Pasi bëjnë një ...