Fantastiko-Shkencor

Deep Blue Sea 3
4.6
HD

Deep Blue Sea 3

Jul. 28, 2020

Deep Blue Sea 3

Dr. Emma Collins dhe ekipi i saj po kalojnë verën e tretë në ishullin e “Little Happy” duke studiuar efektin e ndryshimit të klimës ...
Twelve Monkeys
8.0
HD

Twelve Monkeys

Dec. 29, 1995

Twelve Monkeys

Në një botë të ardhshme të shkatërruar nga një virus i cili fshiu pjesën më të madhe të popullsisë njerëzore në planet. Një i dënuar dërgohet pas ...
Palm Springs
6.9
HD

Palm Springs

Jan. 26, 2020

Palm Springs

Kur Nilsi i pakujdesshëm dhe shoqëruesja e nderit Sarah takohen rastësisht në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen pasi ata nuk janë në ...
Archive
HD

Archive

Jul. 01, 2020

Archive

Viti 2038. George Almore është duke punuar në një IA të vërtetë të ekuivalentit njerëzor. Prototipi i tij i fundit është pothuajse gati. Kjo fazë ...
The Last Days
6.1
HD

The Last Days

Mar. 27, 2013

The Last Days

Një epidemi misterioze përhapet në të gjithë planetin: njerëzimi zhvillon një frikë irracionale nga hapësirat e hapura që shkakton vdekjen brenda ...
Termination
HD

Termination

Aug. 11, 2019

Termination

Në një të ardhme, ku teknologjia dhe qenia njerëzore kanë ndryshuar, mendja dhe trupi pushtohen me forma më mizore, të cilat shpesh, kërkojnë ...
Slither
6.4
HD

Slither

Mar. 31, 2006

Slither

Një qytet i vogël është marrë nga jashtëtokësorët, duke i kthyer banorët në zombi dhe forma të tjera monstrash mutante.  
Variant
5.3
HD

Variant

Jun. 01, 2020

Variant

Një piktore, në dilemë për të gjetur kuptimin e jetës, ndeshet me një të panjohur tërheqës dhe përfshihet në përpjekjet e tij për të rijetuar ...
The Ascent aka Black Ops
6.0
HD

The Ascent aka Black Ops

Feb. 14, 2020

The Ascent aka Black Ops

Skuadra speciale “ Maskarenjtë e ferrit “ dërgohet në një luftë civile për të marrë informacion. Skuadra së shpejti e gjen veten të bllokuar në ...
The Sputnik
6.0
HD

The Sputnik

Apr. 16, 2020

The Sputnik

I mbijetuari i vetëm nga një incident enigmatik me anije kozmike nuk është kthyer në shtëpi vetëm, fshehur brenda trupit të tij është një krijesë ...
Equilibrium
7.4
HD

Equilibrium

Dec. 06, 2002

Equilibrium

Filmi tregon për një të ardhme shtypëse, ku një njeri i ngarkuar me zbatimin e ligjit ngrihet për të rrëzuar sistemin dhe shtetin, sepse të ...
The Vast of Night
6.8
HD

The Vast of Night

May. 15, 2020

The Vast of Night

Në mesin e viteve 1950, një vajzë me emrin Fei dhe një folës i radios i quajtur Everet, zbulojnë një sinjal të çuditshëm në radio që mund të ...
Bokeh
5.0
HD

Bokeh

Mar. 24, 2017

Bokeh

Gjatë pushimeve në Islandë, një çifti i ri amerikanësh zgjohen një mëngjes dhe me sa duket gjithë njerëzit e tjerë janë zhdukur nga faqja e ...
William
5.3
HD

William

Apr. 12, 2019

William

Dy shkencëtarë përdorin ADN-në e lashtë për të klonuar një neandertal të quajtur William, por tiparet e tij dalluese fizike dhe mënyra e ndryshme ...
Becoming
4.4
HD

Becoming

Apr. 16, 2020

Becoming

Një çift takon pa vetëdije një entitet të lig që posedon burra duke u hequr dalëngadalë identitetin e tyre.
Freaks of Nature
5.9
HD

Freaks of Nature

Oct. 30, 2015

Freaks of Nature

Në qytetin Dillford, njerëzit, vampirët dhe zombit po jetonin në paqe – derisa erdhi apokalipsi i alienëve. Tani tre adoleshentë – ...
Time to Hunt
6.2
HD

Time to Hunt

Feb. 22, 2020

Time to Hunt

Për shkak të krizës financiare që po kalon vendi, një grup të rinjsh, nga një lagje e varfër e Koresë detyrohen të kryejnë një krim për të mbijetuar.  
Impact Event
6.2
HD

Impact Event

Apr. 07, 2018

Impact Event

Një ecje e ngadaltë drejt çmendurisë, ndërsa një grup i vogël të mbijetuarish e gjejnë veten e tyre duke kaluar apokalipsin pas goditjes nga një ...
Valhalla
5.9
HD

Valhalla

Oct. 10, 2019

Valhalla

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të ...
James vs. His Future Self
5.8
HD

James vs. His Future Self

Xhejms është një fizikant gjeni por përtej shkencës ai nuk di të bëjë asgjë tjetër. Ai është gati të shpikë udhëtimin në kohë por vetja e tij do ...
Fantasy Island
4.6
HD

Fantasy Island

Feb. 12, 2020

Fantasy Island

Ishulli i Fantazisë drejtohet nga Z. Roarke i cili ka si qëllim të realizojë ëndrrat e fshehta të mysafirëve të tij. Por ky ishull i largët ...
Axcellerator
9.3
HD

Axcellerator

May. 18, 2019

Axcellerator

Kur një hajdut i ri i makinash ngatërrohet me shpikjen e shekullit (dhe agjencive të qeveritare që duan ta vrasin), ai dhe një nëpunëse ...
Sea Fever
6.1
HD

Sea Fever

Sep. 05, 2019

Sea Fever

Një ekuipazh i një anije Irlandeze marrin në bord një shkenctare flok-kuqe që sipas tyre sillte fat të keq në peshkim. Ata do të hasin vështirësi ...
UFO
N/A
HD

UFO

Sep. 04, 2018

UFO

Një student universiteti, i cili sheh një UFO, përdor njohuritë e tij të jashtëzakonshme të matematikës për të vërtetuar atë që panë me miqtë e ...
Star Trek
8.0
HD

Star Trek

May. 06, 2009

Star Trek

I stuhishmi Xheims T. Kërk mundohet të jetojë trashëgiminë e babait të tij, zotit Spok, duke e mbajtur nën kontroll ndërkohë që një Romulan ...