Thriller

The Bridge Curse
5.3
HD

The Bridge Curse

Feb. 27, 2020

The Bridge Curse

Studentët e universitetit, duke planifikuar një provë të fillimit të guximit për shokët e tyre të klasës, zgjedhin një urë kampusi që thuhet se ...
The Trial of the Chicago 7
8.0
HD

The Trial of the Chicago 7

Historia e gjyqit të 7 personave që rëndohen nga akuza të ndryshme rreth kryengritjes në Kongresin Kombëtar Demokratik të vitit 1969 në Çikago.  
Unhinged
6.1
HD

Unhinged

Jul. 02, 2020

Unhinged

Pasi përballet me një burrë me probleme mendore në kryqëzim, Rejçëlli kthehet në shënjestrën e zemërimit të tij.  
Criminal Audition
4.7
HD

Criminal Audition

Apr. 02, 2019

Criminal Audition

Një ish-avokat dhe skuadra e tij drejtojnë një organizatë të botës së krimit, duke siguruar kriminelë të rremë për të marrë përsipër krimet e ...
Cut Throat City
4.4
HD

Cut Throat City

Jul. 31, 2020

Cut Throat City

Menjëherë pas uraganit Katrina, 4 shokë lagjeje, pa asnjë zgjidhje tjetër, pa dëshirën e tyre pranojnë një ofertë për të ndërmarrë përsipër një ...
App
5.4
HD

App

Apr. 03, 2013

App

Një studente e re psikologjie, është tërhequr në botën e errët dhe të frikshme të një Aplikacioni diabolik dhe misterioz, që fillon ta ...
The Ninth
5.2
HD

The Ninth

Nov. 07, 2019

The Ninth

Një oficer policie nis të hetojë një seri vrasjesh të dhunshme në Shën Pitersburgun e shekullit të 19-të.  
The Wolf of Snow Hollow
6.2
HD

The Wolf of Snow Hollow

Oct. 09, 2020

The Wolf of Snow Hollow

Një qytet i vogël malor kaplohet nga terrori teksa kufoma njerëzish zbulohen çdo hënë të plotë. Duke humbur gjumin, duke rritur një vajzë ...
Fatal Affair
4.4
HD

Fatal Affair

Jul. 16, 2020

Fatal Affair

Pas një takimi të shkurtër me një mik të vjetër, Dejvidin, Eli përpiqet të rregullojë martesën me burrin e saj, Markusin. Më pas ajo zbulon se ...
Black Box
HD

Black Box

Oct. 06, 2020

Black Box

Një burrë vë re ndryshime të mëdha në mendjen e tij pas një aksidenti me makinë dhe fillon një trajtim eksperimental.  
Welcome to Sudden Death
4.2
HD

Welcome to Sudden Death

Sep. 29, 2020

Welcome to Sudden Death

Një truprojë sigurie lufton një grup terroristësh teknologjikë pasi ata marrin peng një arenë basketbolli gjatë një ndeshjeje.  
A Call to Spy
5.6
HD

A Call to Spy

Oct. 02, 2020

A Call to Spy

Në agimin e Luftës së Dytë Botërore, Winston Churchill, i dëshpëruar, urdhëron agjensinë e tij të re të spiunazhit, për të trajnuar gratë për ...
Do Not Reply
4.2
HD

Do Not Reply

Sep. 29, 2020

Do Not Reply

Çelsi, një adoleshente, rrëmbehet përmes një aplikacioni në rrjetet sociale nga Bred dhe mbahet rob me vajzat e tjera që do të bëhen viktima të ...
Seized
HD

Seized

Oct. 13, 2020

Seized

Djali i një ish-agjenti të forcave speciale rrëmbehet dhe babai i tij duhet të eliminojë tre sindikata kriminale të rrezikshme, nëse dëshiron që ...
Driving Licence
7.2
HD

Driving Licence

Dec. 20, 2019

Driving Licence

Një aktor i famshëm duhet të rinovoj patentën e tij dhe inspektori i autoshkollës është një fans i tij, por pas disa keqkuptimesh shumë të ...
2067
HD

2067

Oct. 01, 2020

2067

Kur ajri i Tokës bëhet i pakonsumueshëm, një mesazh nga e ardhmja dërgon një njeri në një mision të rrezikshëm, në një botë të panjohur për të ...
Vertical Limit
5.9
HD

Vertical Limit

Dec. 08, 2000

Vertical Limit

Një alpinist duhet të shpëtojë motrën e tij në majën e K2, një nga majat malore më të larta e të vështira në botë.  
The Doorman
HD

The Doorman

Oct. 01, 2020

The Doorman

Një ish-ushtarake duhet të shpëtojë mbesën dhe nipin e saj nga disa grabitës të armatosur, të cilët kanë plan të vjedhin vepra të paçmueshme arti ...
Above Suspicion
5.4
HD

Above Suspicion

Jun. 20, 2019

Above Suspicion

Historia që çon në dënimin e parë për vrasje të një agjenti të FBI-së.  
Bystander aka Checkmate
4.4
HD

Bystander aka Checkmate

Aug. 01, 2019

Bystander aka Checkmate

Një vrasës serial famëkeq është paguar për të rrëmbyer vajzën e Shefit të policisë së Pittsburgh pasi ai merr çeshtjen kundër trafikimit të ...
The Spy a.k.a Spionen
6.0
HD

The Spy a.k.a Spionen

Oct. 18, 2019

The Spy a.k.a Spionen

Sonja Wigert është një divë dhe yll në Stokholm kur shpërthen Lufta e Dytë Botërore, ajo i tërheq vëmendjen oficerit nazist Josef Terboven. Ajo ...
Lost Girls & Love Hotels
4.4
HD

Lost Girls & Love Hotels

Sep. 18, 2020

Lost Girls & Love Hotels

Margaret gjendet në labirintin vezullues të Tokios, natën si një mësuese e respektuar në një akademi japoneze dhe stjuardesë ditën. Me pak ...
Widow’s Point
3.4
HD

Widow’s Point

Aug. 24, 2019

Widow’s Point

Një shkrimtar provon të kalojë një fundjavë i mbyllur në një far famëkeq për të shitur librin e tij të ri, por bie pre e ngjarjeve të parpritura ...
Marionette
5.7
HD

Marionette

Sep. 28, 2020

Marionette

Marionette tregon historinë e një terapisteje që humb ekuilibrin e saj në realitet kur një djalosh 10 vjeçar i thotë se mund të kontrollojë të ...
Alone
4.7
HD

Alone

Jan. 17, 2020

Alone

VETËM si Xhesika, një e ve e pikëlluar që ikën nga qyteti në përpjekje për të përballuar humbjen e burrit të saj.  
Intersect
3.2
HD

Intersect

Feb. 12, 2020

Intersect

Një grup i ri studentësh arrijnë të shpikin një makineri që lejon udhëtimin në kohë dhe më pas zbulojnë se po pushtohen nga forca të mistershme ...
Follow Me aka No Escape
5.3
HD

Follow Me aka No Escape

Jul. 16, 2020

Follow Me aka No Escape

Një personazh i famshëm në rrjetet sociale udhëton bashkë me shoqërinë e tij në Moskë për të bërë filmime të reja për kanalin e tij në internet. ...
The Paramedic
5.7
HD

The Paramedic

Sep. 16, 2020

The Paramedic

Angel punon në shërbimin e ndihmës së shpejtë. Pas një aksidenti tragjik, jeta e tij personale fillon të keqësohet, ndërsa ai bëhet gjithnjë e më ...
The Devil All the Time
HD

The Devil All the Time

Sep. 11, 2020

The Devil All the Time

Një djalë i ri lufton për të mbrojtur të dashurit e tij në një qytet plot me kriminelë dhe korrupsion.  
Dark Forces
2.4
HD

Dark Forces

Aug. 21, 2020

Dark Forces

Një kriminel i rrezikshëm, i cili është në kërkim të motrës së tij, fillon t’i gjejë përgjigjet që kërkon në një hotel me të ftuar të çuditshëm.