Abhinay Deo

Blackmail
7.1
HD

Blackmail

Apr. 06, 2018

Blackmail

Kur Dev zbulon qe e tradheton gruaja ai vendos te shantazhoje gruan e tij dhe te dashurin e saj, si forme hakmarrje.
Delhi Belly
7.6
HD

Delhi Belly

Jul. 01, 2011

Delhi Belly

Tre shoke dhome behen pre e nje gangsteri te pameshirshem , pa e kuptuar arsyen perse.
Game
5.1

Game

Apr. 01, 2011

Game

Nje person i pasur fton 4 njerez ne ishullin e tij privat per te fajesuar tre perj tyre per vdekjen e papritur te vajzes se tij.Mengjesin ...